Izmir 09/11/2013 izmuk buluşması

kadir35

Çalışkan Uye
Herkese selam iş çıkışı eşimle birlikte kendimi hemen pistte attım (izmir çiğli izmuk pist alanı )biraz Zagi uçuşu yaptım sizlerlede taze taze bir kaç fotoğraf paylaşmak istedim
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kadir Bey, oncelikle paylasim icin tesekkurler %p Sayenizde adini hep duydugumuz IZMUK sanalda olsa gorme imkanina kavustuk. ;)

IZMUK hakkinda 1-2 soru olacakti:

1- IZMUK ozel bir klup mu ? Yani sadece uye olanlarin giris yapabildigi bir yer mi? Zira bildigim kadari ile Izmir de boyle bir klup var ama emin olamadim adinin ne oldugunu.

2- Modellerin uzerinde bulundugu platformlar oldukca enteresan. Baska amacla mi daha once yapilmis yoksa siz mi yaptirdiniz? Bir de resimde gordugum kadari ile bunlardan epey var gibi, arkalara dogru.

Emek cekip resimleri bizlerle paylastiginiz icin tekrar tesekkurler :thumbup:

Mehmet bey baktım ki izniyle ilgili pek bir buluşma fotoğrafı vs. Birşey yok bu vesileyle bir kaç fotoğraf paylaşmak istedim

Izmuk -izmir model uçak klübü
klübümüz aslında bir dernek üye olmak isteyen arkadaşlarımız yönetim kurulu kabul ettiği taktirde üye olabilir ama misafir olarak gelinebiliniyor
Görmüş olduğunuz o betonlar kulübe dernek tarafından toplanan aidatlar ile yapılmıştır yani aslında dernek işe ilgili herşey aidatlar ve bağışlar ile yapılmıştır betonlar yan yana yapıldı model çalıştırdığımızda toz toprak gibi şeylerden korunmak için yapıldı

Çok teşekkürler Kadir Bey paylaşımınız için. :) Ortamınız gerçekten çok hoş görünüyor. :thumbup:
Eminim birbirinden değerli modelci arkadaşlarımız vardır.
Sizin Extra'nın da fotoğraf ve videolarını en kısa zamanda görürüz inşallah. ;)

Türker bey halen daha extra için kararsızım ama motoru alıcam hafta içi dursun bi kenarda

Kadir abi merhaba. Görseller çok güzel bende İzmirdenim fakat İzmuka hiç gitmedim. Biz buluşmalarımızı genellikle Sasalı Piknik Alanında ve Çiçekliköyde insanların olmadığı yerlerde yaparız çok güzel geçer :) sohbet , mangal , uçuş :) Sizi de aramızda görmek isteriz. Buluşmaları HeliTeknik'ten ve Facebook grubundan takip edebilirsiniz :) Görüşmek ve tanışmak üzere :)

Berkay sasalıda ki yeri biliyorum bazen hafta içi uçuyorum orda ama çiçekli koye hiç gitmedin en kısa zamanda gelmek isterim
Bu ara çok rahatım eşimin direksiyonu biraz zayıf hadi seni uçuşa götüreyim diyor vallahi Cumartesi ve pazar sürekli uçuyorum

Kadir Türkyılmaz' Alıntı:
Berkay sasalıda ki yeri biliyorum bazen hafta içi uçuyorum orda ama çiçekli koye hiç gitmedin en kısa zamanda gelmek isterim
Bu ara çok rahatım eşimin direksiyonu biraz zayıf hadi seni uçuşa götüreyim diyor vallahi Cumartesi ve pazar sürekli uçuyorum
Hahaha iyimiş abi :) Abi hafta içide bazen 1-2 kişi Bornova Aşık Veysel Rekseasyon alanında büyük bi arazi var orada uçuyoruz

Orayı bilmiyorum ben Karşıyaka'da oturuyorum sasalı iyi oluyor

Doğrudur abi :) Sende helikopter var mı ?

Abi ben o işi girmiyim ya bitek o kaldı kullanmadığım ama inceden içimde bir şeyler var cesaret edemiyorum bir türlü

Izmir ekibi tanışıp, kaynaşıyor, süper :thumbup: Inşallah bundan sonra "Izmir" buluşmalarını daha yakından takip edeceğiz %p

Yıllarca katıldığım buluşmalara ait resim ve video paylaşan birisi olarak şunu fark ettim : Inanın her buluşma ile ilgili özel 2-3 resim ve mümkünse kısa bir video paylaşmak bile o hafta uçuşa gidememiş ya da bulunduğu yerde yanlız olup buluşma yapamayan modelci kardeşlerimiz için çok anlamlı oluyor :) Belki yükleyen kişi için bazen pek bir şey ifade etmiyor gibi görünsede, forumda bakan arkadaşlarımız, sanki o gün oradalarmış gibi hissedip, mutlu oluyorlar. Tabii ki bunlar benim fikrim ve benimle şu ana kadar paylaşılan geri bildirimler ;) Farklı düşünen varsa da saygı duyarım :)

Izmuk ile ilgili bilgiler için de ayrıca teşekkürler :saygilar:

Mehmet bey yazdıklaınıza tamamen katılıyorum bende gidemediğim anlarda paylaşılan fotoğraflara ve videolara bazen defalarca bakıp izliyorum
Elimden geldiğince sizlere burdan birşeyler paylaşmak istiyorum
Herkese kırmısız uçuşlar