Izmir Asık Veysel Minik Bulusma

Berkay Eğmür

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Bugun Izmirden modelci arkadasım Gokhan ile ufak bi bulusma yaptik ben hcp100s ve forza 450 ile uctum o da v977si ile uctu. Eglenceli guzel bir gundu en onemlisi kırım olmamasiydi [emoji2]

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Berkay İzmir ekibi olarak bu gidişini hiç haz etmiyoruz ve sana git gide bileniyoruz haberin olsun :lollol:

Kırım olmaması sevindirici. Forzanın hakkını vermeye başladın artık :agreed:

Yakında mangallı güzel bir buluşma yapmanın vakti geldi. %p

tamerkaymakci' Alıntı:
Berkay İzmir ekibi olarak bu gidişini hiç haz etmiyoruz ve sana git gide bileniyoruz haberin olsun [emoji38]lol:

Kırım olmaması sevindirici. Forzanın hakkını vermeye başladın artık :agreed:

Yakında mangallı güzel bir buluşma yapmanın vakti geldi. %p
Hahahaha baskan ayagimi kaydircakmissiniz gibi bir his var icimde [emoji2] sagolasin :) aynen artık mangalı piyasaya cikarma vakti geldi [emoji1]

Berkay güzel bi gündü müsait oldukca bulusalım kırımsız eylenceli (BELASIZ) Oldukca ii Olur :lol: :lol: :lol: :lol: :lollol: :lollol: :lollol: :lollol: :lollol:

Gökhan Ceylan' Alıntı:
Berkay güzel bi gündü müsait oldukca bulusalım kırımsız eylenceli (BELASIZ) Oldukca ii Olur [emoji38] [emoji38] [emoji38] [emoji38] [emoji38]lol: [emoji38]lol: [emoji38]lol: [emoji38]lol: [emoji38]lol:
Aynen oyle [emoji106] belasız iyiydi [emoji1] [emoji1] [emoji1]

Izmir'e gelmeyeli cok uzun zaman oldu, nerden baksan 2 sene, cok ozledim, izmir'i ayri severim,
Vapura binmeyi, karsiyaka ve konakda dolasmayi ozledim, sahilinde bankta oturup sigara icmeyi, ege havasini icime cekmeyi,

Lakin sigarayi biraktigim icin artik sigara tellendiremeyecegim, buyuk bir zevkti,

Evrim SUTEL' Alıntı:
Izmir'e gelmeyeli cok uzun zaman oldu, nerden baksan 2 sene, cok ozledim, izmir'i ayri severim,
Vapura binmeyi, karsiyaka ve konakda dolasmayi ozledim, sahilinde bankta oturup sigara icmeyi, ege havasini icime cekmeyi,

Lakin sigarayi biraktigim icin artik sigara tellendiremeyecegim, buyuk bir zevkti,
Her zaman bekleriz abi [emoji4]

Sagolasin kardesim, bende herzaman beklerim izmirdeki tum arkadaslarimizi istanbul'a,

Evrim SUTEL' Alıntı:
Sagolasin kardesim, bende herzaman beklerim izmirdeki tum arkadaslarimizi istanbul'a,
Sagol abi insallah [emoji4]

Ucuslar ve hareketler gun gectikce daha da sahane oluyor Berkay, sticklerine saglik :bravo: bu arada sen sollak misin ? Neden dersen Mesela half da hemen herkes sagdan giris yaparken sen soldan giriyiorsun, benzee durum hurricane icin de gecerli :D

Berkay eline sağlık. :bravo: Gökhan'la güzel bir buluşma gerçekleştirmişsiniz, maşallah senin pilotajda şahane ilerliyor. :thumbup:

Hep böyle keyifli uçuşlar olsun inşallah. :halay:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ucuslar ve hareketler gun gectikce daha da sahane oluyor Berkay, sticklerine saglik :bravo: bu arada sen sollak misin ? Neden dersen Mesela half da hemen herkes sagdan giris yaparken sen soldan giriyiorsun, benzee durum hurricane icin de gecerli :D

Tesekkur ederim Mehmet abi [emoji4] sollak degilim fakat halfta öyla alıstım oyle gidiyor [emoji1]
Türker Akgün' Alıntı:
Berkay eline sağlık. :bravo: Gökhan'la güzel bir buluşma gerçekleştirmişsiniz, maşallah senin pilotajda şahane ilerliyor. [emoji106]

Hep böyle keyifli uçuşlar olsun inşallah. :halay:
Tesekkurler Türker abi [emoji4] insallah :)

Berkay kardeşim resimlerini göremedim iş yeri kısıtlı, ama güzeldir, %p %p ama taner bey hak vermemek el değil bileniyorum, sana ona göre :lollol: benim heli kaldı bir el atalım şuna :-\

Recep TUNCER' Alıntı:
Berkay kardeşim resimlerini göremedim iş yeri kısıtlı, ama güzeldir, %p %p ama taner bey hak vermemek el değil bileniyorum, sana ona göre [emoji38]lol: benim heli kaldı bir el atalım şuna :-\
Abi sagolasi :) abi benim heli kaldi diyorsun gelmiyorsun ki hic [emoji1]