izmirden selamlar

alicinar

Yeni Uye
merhaba ustadlarim ve benim gibi acemi arkadaslarim. yaklasik bir senedir bu hobiye ilgi duymaktayim. tip fakultesi ogrencisiyim ve derslerden sikildikca bana keyif verecek bir hobi ararken karsilastim bu hobiyle. baslangic olarak bi v 911 aldim. daha sonra yilbasini firsat bilip yurt disindan belt cp v2 aldim. daha ucus icin pek mekan bulamadigim icin. heliyi sattim. mehmet ve turker abininde videolarini izleyerek bir v922 aldim. su an yolda. bu sabahta yine mehmet abiyi danisarak turnigy 9xr siparis verdim. kendilerine burdan bir kez daha tesekkur ederim. yaklasik bir saattir simulasyon indiriyorum. yanliz realflight 4.5 inin 8. partinda sorun cikti onu indiremiyorum. forum sicak ortami cok hos gercekten. :)

izmirden selamlar

Hoşgeldiniz Ali Bey, sıcak ve samimi bir ortamdır forumumuz , takıldığınız her noktada kardeşlerimiz yardımcı olmaktan da çekinmezler.
Güzel paylaşımlarda bulunmak dileklerimle.... :saygilar:

izmirden selamlar

Merhaba Ali,
Bence insanın uğraşabileceği en güzel hobilerden biri modelcilik ve sende aramıza hoşgeldin. :)p
Bizde seni tanımaktan çok mutlu olduk. Güzel haberlerini bekliyoruz, keyifli forumlar. :saygilar:

izmirden selamlar

hosbulduk hakan abi. gercekten forumdaki samimiyet cok etkiledi beni.

izmirden selamlar

hos bulduk turker abi. dedigin gibi cok guzel bi hobi ama ogrenciye kok sokturuyo valla. okulum bitsede para kazansamda daha guzel modeller alabilsem diye sabirsizlaniyom. :)

izmirden selamlar

Hos geldin Ali,

Forumumuzu ve ortamımızı beğendiğin için teşekkür ederiz. Inşallah faydalı bilgiler ile hobi hayatında küçük de olsa bir katkımız olur ;)

Bu arada "4.5 inin 8. partinda sorun cikti " demişsin :rolleyes: Bir kere daha denedikten sonra (Zira bazen indirme sırasında oluşan bir prb sebep olabiliyor) şayet problem devam ediyor ise, hangi parça olduğunu linki ile beraber verir misin lutfen. Olmadı yeniden yükleme yapayım. ;)

izmirden selamlar

hoşbulduk mehmet abi. kucukte lafmı simdiden cok faydanız oldu abi. simulatoru arkadaşın bılgısayara indirmiştim. suan benım bılgısayarda yok yarın tekrar deneyip linki atarim abi.

izmirden selamlar

mehmet abi bozuk olan link bu

izmirden selamlar

ali çınar' Alıntı:
mehmet abi bozuk olan link bu
Sen yeniden indirmeyi denedim mi ? Problem ne ? Inmiyor mu yoksa açarken hata mı veriyor. Ben indirdim, açmayı denedim ama diğer parçalar olmadığı için doğal olarak hata verdi.

Özellikle soruyorum zira bu parçaları yedeklememiştim, yerine yeniden koymak biraz uğraştıracak da :laugh: Ama gerekirse yapacağız tabii ki ;)

izmirden selamlar

Web sayfasına erişim reddedildi
adresindeki web sayfasına erişim yetkiniz yok. Oturum açmanız gerekebilir.

bole bi yazi cikiyo sayfa acmiyo abi. indirilmiyo

izmirden selamlar

Web sayfasına erişim reddedildi
adresindeki web sayfasına erişim yetkiniz yok. Oturum açmanız gerekebilir.
HTTP Hatası 403 (Forbidden): Sunucu, isteği yerine getirmeyi reddetti.

tam olarak bole abi

izmirden selamlar

Ali hoşgeldin Foruma. bizim arkadaşın oğluda tıpda okuyor.Yeğen Sayılır. adı Eren Büyüközmen.. selamımı iletirsen sevinirim

izmirden selamlar

Iletirim huseyin abim. Kacinci sinif. Ben dokuz eyluldeyim. Burdaysa kesin gorrum. Hosbulduk bu arada abi :D