Jumper T8SGPLUS V2 Ürün Incelemesi

anlam veremedim bende usb ile bağlı bırakmadım öyle kendi kendine duruyordu birden usb hatası verdi ardından usb ile bilgisayara bağlamaya çalıştım firmware yükleyim diye ondada başarılı olamadım.

çöp oldu duruyor öyle :(

üstadım videoyu izleyemiyorum oturum açın vs diyor sorun benden kaynaklımı yoksa sizdenmi acaba kontrol edebilirmisiniz.
gizli video yazıyor bende. Bu videonun sahibi size erişim hakkı verdiyse lütfen oturum açın. yazıyor.
tşkler.

üstadım videoyu izleyemiyorum oturum açın vs diyor sorun benden kaynaklımı yoksa sizdenmi acaba kontrol edebilirmisiniz.
gizli video yazıyor bende. Bu videonun sahibi size erişim hakkı verdiyse lütfen oturum açın. yazıyor.
tşkler.
Video özel olarak işaretlendiği için ben de izleyemedim @Özgür Öztürk hocam ;)

Kusura bakmayın alel acele çekilmiş ve bulabildiğim ilk free video editor ile düzeltmeleri yaptığım bir video . Arşivde olsun diye adam akıllı bir video mutlaka çekeceğim .

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
ucaklarimda r9m modul ve alicilar kullaniyorum , 10km uzeri menzile sahip ancak duzgun antenlerle mumkun bu mesafeler .
r9m modulu ilk aldigimda uzerinde gelen cubuk antenle 1km bile mesafe yapamiyordum devamli sinyal kopmasi kiritik sinyal uyarisi aliyordum , antenleri degistirdim hem modulun hem alicinin suan 10km ye kadar sorun yok bu mesafelerin uzerine cikmadim ama 30km uzerine cikan arkadaslar var
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Hangi antenlerle 10km menzil elde ettiniz hocam. Yüksek kazançlı moxon anten mi? Birde kumandayı bilgisayara bağlamak için hangi kabloyu almalıyız? Micro usb aldım olmadı. Daha büyüğünün adı ne bilmiyorum

Kablo mini usb . Bağlantı yuvasına baktığınızda bunu rahatça anlayabilirsiniz . Kullanacağınız anten tek başına çözüm değildir . Kullanacağınız modül seti ile uzun mesafe uçuşlar elde edebilirsiniz . Zaten o setlerin kendileri için ürettiği antenleride mevcut .

Güncelleme : Video editlenip yeniden ilk paylaştığım videonun hemen altına eklendi . Yarın bir sorun yaşamazsam ekran kaydı şeklinde yenisi çekmeyi planlıyorum (02/05/2020)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari