Kaçak Marina buluşması...

• Konbuyu başlatan maydin67
  • Başlangıç tarihi
  • 1,653
M

maydin67

Guest
Bugün,havanın güzel olması ,içimizde kıpırdanmalara yol açtı.Değişiklik olsun düşüncesiyle Çağrı(Erkan) kardeşimle sözleşerek Rc ye dönüştürdüğüm tekneyi yüzdürmek için Gölcük marinada buluştuk.Bundan sonrasını fotoğraflar ve video anlatıyor...

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sizi gidi sizi valla süper olmuş, eline sağlık Mehmet abim tabi kamera tutan ellerede :)

Mehmet abi süper bir buluşma olmuş. :thumbup:

Yalnız abi pervane kaça kaç acaba, sanki motorun çıkardığı sese göre performans bir miktar Doğan görünümlü Şahin gibi geldi bana. :lollol: :lol:

Bu arada tekneden hiç anlamam tamamen kıskançlıktandır yaptığım yorum. ;D

Aslında Çağrı'nında bir kaç fotoğraf ve video'da çıkması gerekirdi.Aklımıza gelip te birlikte fotoğraf çektirmedik. : :)

Türker Akgün' Alıntı:
Mehmet abi süper bir buluşma olmuş. :thumbup:

Yalnız abi pervane kaça kaç acaba, sanki motorun çıkardığı sese göre performans bir miktar Doğan görünümlü Şahin gibi geldi bana. :lollol: :lol:

Bu arada tekneden hiç anlamam tamamen kıskançlıktandır yaptığım yorum. ;D
Doğru söze ne denir.Yerinde bir tespit hatta Çağrı ile birlikte aynı konuyu konuştuk.Şöyleki; Modelin pervanesi , emniyet düşüncesiyle ,yumuşak ve elastiki bir malzemeden yapılmış, tabiatıyla esneme yapıyor bu durum pervanenin olması gereken performansta çalışmamasına neden oluyor.Hk dan metal veya sert plastik mlz. den pervane siparişi plana alındı...

Ben de başlığı ve resimleri görünce RTF bir tekne aldınız zannettim :eek: Meğer kendiniz yapmışsınız :thumbup:

1-2 modifikasyon sonrası eminim ki performansı çok daha iyi olacak %p Şimdiden deniziniz rüzgarsız olsun :D

Mehmet abi,
Tekne modelcigi nasil, uçaktan sonra tat veriyor mu?
Burdan bakınca kızgın kumlardan serin sulara atlamak gibi görünüyor ;D
Fazla rahat sanki :D

aaaaa ne kaa güzel, ne kaa güzel. hareketli hedef. benim füzeler bittimi havadan denize atış çalışalım. :lol: :lol: :lol:
sivillere zarar gelir korkusu olmaz hem.

Ozkan KAMISLI' Alıntı:
Mehmet abi,
Tekne modelcigi nasil, uçaktan sonra tat veriyor mu?
Burdan bakınca kızgın kumlardan serin sulara atlamak gibi görünüyor ;D
Fazla rahat sanki :D
Özkancığım,
Çok relax oluyorsun düşecek korkusu yok ama bu sefer batacak korkusu var :) Arada değişik alanda rc denemekte fayda var....

Burhan TAŞPINAR' Alıntı:
aaaaa ne kaa güzel, ne kaa güzel. hareketli hedef. benim füzeler bittimi havadan denize atış çalışalım. :lol: :lol: :lol:
sivillere zarar gelir korkusu olmaz hem.
Burhan agam tekne sana helal olsun.Füzeleri uçağa yerleştir ve atışa başla... :)

Mehmet AYDIN' Alıntı:
Burhan agam tekne sana helal olsun.Füzeleri uçağa yerleştir ve atışa başla... :)

koskoca izmit te barut kalmamış iyimi. kendi bombasını yapmak isteyen neyle yapacak düşünen yok. :lollol: :lollol:
allahtan bombanın da füzenin de hazır yapılmışını buldum. uçağa montaj için biraz modifikasyon yapmak yeterli olacak sanırım. ;D ;D

illa oynayacaksınız .oturun bi la evinizde .Çocuk gibisiniz valla