Kadir KURT (AFYON)

Kadir Kurt

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Uçak
Merhaba Afyon'dan Kadir :)
Rc uçaklarla ilgileniyorum wingdragon sporter v2 modelim var ve bir tane depron 3D kitim var.
Yaşım 15-16 Afyon'a gelip giden veya Afyon'da bu modelle ilgilenen varsa tanışsak iyi olur tek başına çok zevki olmuyor bu işin :) Öğrenciyim Lise 2'ye gidiyorum.
3 ay sonra Turnigy 9x almayı planlıyorum. Bu işi seviyorum :D

Ynt: Kadir KURT (AFYON)

Foruma hoşgeldiniz

Hosgeldin Kadir :) üye listesinden sehirlere göre arama yapıp temasa gecebilirsin ;)

Kadir KURT (AFYON)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hosgeldin Kadir :) üye listesinden sehirlere göre arama yapıp temasa gecebilirsin ;)
Delikopter' Alıntı:
akan tekin' Alıntı:
Foruma hoşgeldiniz
Türker Akgün' Alıntı:
Hoşgeldin Kadir,
Keyifli forumlar. :)
Hoş bulduk :) Mehmet abi aramayı yaptım ve sonuş mükemmel 2 kişi toplam :D 1'i ben Diğeri Afyonkarahisar'lı ama Van'da okuyan abimiz :) Yalnız kaldım yine ben :thumbup:

Kadir KURT (AFYON)

Aklımda bir şey var ama ben gerçekleştiremem. Neden model türk yıldızları ekibi olmasın :) 7 tane türk yıldızları uçağı olsa türbin motorlu yada edf fan sistemli ve iyi arkadaş 7 rc pilot :D Her uçakta ve pilotta kamera (adı aklıma gelmedi ama gözlük gibi takıyoruz başımızı nereye çevirirsek oraya dönüyorya kamera o kameradan). Bu kamera sayesinde model türk yıldızları gösterisi olabilir. Fikir güzel mi :D ?

Fikir buzel olmasina guzelde uygulama maddi manevi o kadar pratik degil ne yazik ki :'(

Kadir KURT (AFYON)

Fikir buzel olmasina guzelde uygulama maddi manevi o kadar pratik degil ne yazik ki :'(
Mehmet abi evet o açıdan zor bir şey :D Baya bir maddiyat gerekir. Ama fikir dursun belki ileride gerçekleştirmek isteyen olur :D

Abiler bugün okulda sağ ayağımı kırdım. Bayramda Antalya'dan arkadaş gelecekti onun kumandasıyla uçacaktım o iş de yattı ben hala uçamamaya devam edeceğim :D

Ynt: Kadir KURT (AFYON)

Geçmiş olsun Kadir , bi süre ara ver bu işe

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Kadir KURT (AFYON)

Kadir Kurt' Alıntı:
Abiler bugün okulda sağ ayağımı kırdım. Bayramda Antalya'dan arkadaş gelecekti onun kumandasıyla uçacaktım o iş de yattı ben hala uçamamaya devam edeceğim :D
Geçmiş olsun Kadir, sağlık herşeyden önce... Daha çoooook zamanın olacak uçuşlar için. ;)

Abilerinin dediklerine aynen katiliyorum, bozma bos yere moralini, vardir hersey de bir hayir ;)

Kadir KURT (AFYON)

Abilerinin dediklerine aynen katiliyorum, bozma bos yere moralini, vardir hersey de bir hayir ;)
Türker Akgün' Alıntı:
Geçmiş olsun Kadir, sağlık herşeyden önce... Daha çoooook zamanın olacak uçuşlar için. ;)
Mesut AKIN' Alıntı:
Geçmiş olsun Kadir , bi süre ara ver bu işe

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
hepiniz sağolun aynen vardır bu iştede hayır bekliyecez artık. Merdivenden inerken birden burkuldu üstüne bastım çıt diye ses geldi ayak gitti :) Önce sağlık :) Birde Sonunda Afyon'daki modelcileri buldum 5 tane traxxas araba var 1 tane hpı drift var 1 tanede sukhoi patlar motorlu uçak olduğunu öğrendim ayağım iyileşince buluşmalara gidecem :)

Hoşgeldin kadir modellerle uğraşıyosan çok doğru bi yere gelmişsin %p yanlış bilmiyosam tek afyonlu benim dediğim gibi bende pek afyonlu sayılmam başmakçı'dayım. Bildiğin gibi başmakçı daha çok burdur Isparta denizli tarafına kaçıyo :D. Ama dediğin gibi bu iş yalnız olmuyo ne kadar yalnız olsanda burada kendini yalnız hissetmezsin ;)