Kampanya: Fastlad Heli Upgrades Sale

Rasim Öztürk

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
;D ;D ;D ;D ;D

Kanopi aldık bitti mi sandınız :laugh: Sıra geldi upgrade parçalara... Hadi bakalım pamuk eller yine cebe :p

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Yalnız müthiş indirimler var... İyi kazık yemişiz şimdiye kadar :)

500 küsür parça olduğundan istediğiniz modelin numarasını F3 ile çıkan ara kutucuğuna yazıp filtreleyin. Yoksa derya deniz, insan kayboluyor...

Ufak bi düzeltme yaptım Celalettin abi, bir daha denersen sevinirim :)

Şimdi oldu ne tür bir düzeltme yaptın konuyu kirletiyorum ama .Birkaç gündür linklerde ben bu sorunu yaşıyorum.

Abi linki doğrudan yapıştırırsan tıkladığında gitmiyor.

Üstten "Bağlantı ekle" deyip yani başına sonuna [ url ] leri koyunca oluyor.

Kimi keyiften, kimi gerekli olabilecek, ama tamamı hesaplı güzel bi sepet hazırladık, bakalım beklemedeyiz yine...

130x çok farklı bi heli... Akşamları sağını solunu kurcalamazsam rahat hissetmiyorum, sanki birşeyler eksikmiş gibime geliyor hayatımda :laugh:

1 x FUSUNO 1.0mm Carbon Fiber Vertical Fin 130 X SE04 FUP-475CF
1 x Lynx Heli Innovations 130 X Swash Plate Red Devil Edition LX0354
1 x KDE Direct Tail Servo Boom Mount EB130X-TSBM
1 x Xtreme Productions MCPX BL Canopy Type B MCPXBL15-B
1 x Lynx 130X Ultra Landing Gear Profile 4 LX0430
1 x Lynx Heli Innovations MCPX BL Ultra Main Gear Hub/Gear 64T Red LX0646
2 x KDE Direct 130X CNC Tail Case EB130X-TGC
1 x KDE Direct Tail Pushrod Support EB130X-TPS
1 x Lynx Protos 500 - Precision Tail Bell Crank Lever - Red Devil LX0735
1 x FUSUNO Painted Neon Green Fiberglass Horiz/Vert Fins Protos FUP-137

Bu 130x adamın ocağına incir ağacı diker :) Heliyi dışarda henüz hiç uçurmamama rağmen sürekli parça alasım geliyor. Çinliler bunun klonunu çıkardığı an hemen satacağım 130x i :)

Kendisi klonu aratmıyor zaten, sürekli bir tarafına bisey alıyorsun :D

Abi en azından banggood dan ucuz ucuz alırız :)

Bin lirayı bulacağım sanırım, belki de bu paranın hakkını veremeyecek bir heli için... Ama zibilyon tane upgrade parçası var ve sürekli birşeyler alıp, uğraşmak keyif veriyor :laugh:

Rasim Öztürk' Alıntı:
....bu paranın hakkını veremeyecek bir heli için...
Buna katılmıyorum Rasim, insanlar bu heliye bu kadar para harcıyorlarsa bu heli de bir cevher var demektir.

Şahsen ben uçtuğunda, uçuşunu çok beğeniyorum mesela. :laugh:

130 X alan vazgeçemiyor enteresan birşey, afyonlu mudur nedir... :lol:

Türker Akgün' Alıntı:
130 X alan vazgeçemiyor enteresan birşey, afyonlu mudur nedir... :lol:

Buna katılıyorum Türker abi :) Mcpx o kadar sorunsuz heli, bakasım yok. Varsa yoksa 130x :laugh:

Hakkını verip vermeme konusunda belki de dedim. Ama her aldığım gerekli değildi, yani harcamanın önemli kısmı tamamen keyfi... Ama ne yapayım, birşeyler almadan rahat edemiyorum ;D

Rasim Öztürk' Alıntı:
... Ama her aldığım gerekli değildi, yani harcamanın önemli kısmı tamamen keyfi... Ama ne yapayım, birşeyler almadan rahat edemiyorum ;D
Zaten bence olay orda, model kendini sevdiriyor bir şekilde ve harcadığın para gerekli/gereksiz gözüne batmıyor. :lol:

İnsanın helisine keyfe keder parça almasınında ayrı bir zevki var tabi. :laugh:

Emre Kaman' Alıntı:
Kendisi klonu aratmıyor zaten, sürekli bir tarafına bisey alıyorsun :D
Aynen Emre :laugh: :D 130x ile ilgili o kadar çok farklı firmanın upgrade var ki, insan birinden kaçsa diğerine yakalanıyor. Son dönemde de ürün üretimden kalkınca çok güzel indirimler gelmeye başladı. Hal böyle olunca gerekli mi değil miye çok bakılmıyor ne yazık ki :laugh:

180 CFX ve 130X yakinen gördüğüm için söyleyebilirim ki, 130x daha sevimli. Yani kuyruk ince olması, arka minik dişlileri falan insanı mekanik olarak daha çok etkiliyor. 180 CFX daha tok ve dolayısıyla bu sorunlardan arınmış durumda.

Gelelim uçuşuna. 180 elbette güç olarak 2-3 gömlek üstün. Ama 130x uçuşu da büyük bir zevk, eğer o gün problem çıkarıp uçmamazlık yapmazsa :laugh: :D