KAMPANYA TREX 500L DOMİNATOR KARGO DAHİL 540 DOLAR

kadir kocaman' Alıntı:
Aynen Tevfik Abi, dün gece manuel i tekrar inceledim orda da belirtmişler,,, az sıkınca baya bir azaldı ama yine de var,, gündüz gözü ile tekrardan bakıcam

teşekkür ederim

Kadir, onu sıktığın için plastikte biraz baskı oluştu ve yamuldu gevşetsende tam düzelmez ama daha sonra yeni dişli takacağın zaman dikkatli sıkarsan bu sorun oluşmaz.

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Kadir, onu sıktığın için plastikte biraz baskı oluştu ve yamuldu gevşetsende tam düzelmez ama daha sonra yeni dişli takacağın zaman dikkatli sıkarsan bu sorun oluşmaz.

yamultacak kadar sıkmamıştım Tevfik Abi,
ama align kitlerde böyle sorunlar da olduğunu söylüyorlar,, uçuşa engel edecek bir şey değil zaten şimdilik böyle bırakıyorum... Az önce servo yerleşimi bitti, esc lehimini yaptıkdan sonra servo kollarını takıp ünite ayarlarına geçicem ,,, hafta içi hallederim sanırım yardımlarınız için teşekkürler

Haftaya maiden göreceğiz heralde :)

Bu sorun Ozellikle 450 cok sik gozuken bir sorundur, ben benim 500 de pek yasadigimi hatirlamiyorum ama ?? Aslinda cok da sorun sayilmaz. Yani ucusu engellecek bir sikinti degil, o yuzden rahat olabilirsin. Disli yuzeylerinin surekli olarak %70 temas etmesi bile yeterli.

Elektronik ayarlarina geldigine gore isin en zevkli kisimlarindasin demek ki, kolay gelsin. Maiden 4 gozle bekliyoruz :thumbup:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Esc ye lehimi pazartesi atabilirsek, şarj aleti gelene kadar sağolsun Tamer yardımcı olurum dedi bir sorunda çıkmazsa inşallah haftaya maiden yaparız. Yardımlarınız için hepinize tekrar teşekkür ederim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kafasını bolca şişirdiğim Deniz kardeşim ve Mehmet abim başta olmak üzere hepinize teşekkürler

Hadi hayırlısı Kadir. Maiden videosunu da merak ve sabırsızlıkla bekliyoruz :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kadir hayırlı olsun , Maşallah , çok alımlı ve güzel bir görüntüsü var , pallerine zeval gelmesin....... :saygilar:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Kadir hayırlı olsun , Maşallah , çok alımlı ve güzel bir görüntüsü var , pallerine zeval gelmesin....... :saygilar:
teşekkürler Hakan abi

Hayırlı olsun Kadir abi güzel olmuş canopy de güzelmiş kazasız belasız maidenler :)

Kadir Kurt' Alıntı:
Hayırlı olsun Kadir abi güzel olmuş canopy de güzelmiş kazasız belasız maidenler :)

Sağol Kadir, daha iyileri senin olsun

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hafta sonu Maiden yapabildiğin mi Kadir ??

Henüz değil Mehmet Abi,
şarj aleti için güç kaynağı arayışındayım piller boş : )