Karbon çubuk nerden alınır

Berk Eksin

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Uçak
Depron modeller için karbon çubuk alcaktım internette arattım aynı özellikteki ürünler için çok farklı fiyatlar istiyorlar ,aralarında bir fark var mı anlayamadımda.
1x100cm 3 adet 2x100cm 6 adet lazım nerden alabilirim bunları bildiğiniz e ticaret sitesi var mı?

PilotTR ve THK Model Uçak'ta vardı. Hala karbon başlıklı sayfaları var ama istediğiniz ölçülerde var mıdır bilemedim. Ben PilotTR'den 16x14x100'lük aldım memnun kalmıştım. THK Model Uçak'tan da sanırım 2 mm x 100 cm aldım henüz kullanmadım ama kalitesi iyi gibi duruyor. Tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: Berk Eksin
Depron modeller için karbon çubuk alcaktım internette arattım aynı özellikteki ürünler için çok farklı fiyatlar istiyorlar ,aralarında bir fark var mı anlayamadımda.
1x100cm 3 adet 2x100cm 6 adet lazım nerden alabilirim bunları bildiğiniz e ticaret sitesi var mı?
Kompozit.net
Kompozitshop.com
Dostkimya.com
Aklıma ilk gelenler.

Promodelhobby.com tavsiye ederim. Haoye marka karbon ve fiber çubuklar çok kaliteli.daha önce almıştım.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Promodelhobby.com tavsiye ederim. Haoye marka karbon ve fiber çubuklar çok kaliteli.daha önce almıştım.
Promodelhobby de bir modelcinin aradığı herşey var ama hicbir zaman yok. Nasıl oluyor dersen. Ciddi anlamda 3-4 senedir modelcilik yapıyorum bir ürün alacağım zaman öncelik yurt içinden bulamazsam yurtdışından alırım. Promodel de nerdeyse hep aradığım malzeme oldu ama hicbir zaman stokta bulamadım. Sitelerindeki ürünlerin birçoğu stokta yok. Ve aradığım karbon çubuk orda var ve yine stokta yok.

Kompozitshop da buldum aradığım malzemeleri fiyatı da gayet uygun sanırım ordan alıcam.

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Hacılar
ve aynı firmanın. Birisinde bazı ürünler adetli satılıyor diğerinde tek tek alınabiliyor. Fiyatları karşılaştırıp sipariş verebilirsiniz. Bir de iç içe geçecek karbon boru lazımsa sipariş sırasında not düşün ona göre ayarlasınlar. Geçen sene verdiğimiz ilk siparişte sıkıntı yaşamamıştık ama diğer siparişte 8/6mm ile 6/4mm karbon borular iç içe geçmemişti.