Kayseri'den Merhabalar :)

tugaykekec

Yeni Uye
Web sitesi
extremekayseri.com
merhaba arkadaşlar

kayseri de yaşıyorum, forumu uzunca zaman ziyaretçi olarak takip ettim, sonunda üye olmaya karar verdim. açıkcası forumu çok samimi buldum. özellikle bu tanışma alanı çok hoş olmuş, emeği geçen herkese teşekkür ederim. daha önce üniversitemizin kulübünde model uçak yapma fırsatı bulmuştum. şimdi ise havadan görüntüleme ve haritacılık için multicopter yapmak istiyorum. modelden belli bir bilgi birikimine sahibim. ancak daha çok geliştirmeliyim kendimi. bunun içinde bu forumda gereken herşeyi bulabileceğimi biliyorum.
20 yaşındayım, öğrenciyim daha önce telemaster modeli yaptım.
forumda emeği geçen bütün abilerimin emeğine sağlık.
herkese iyi çalışmalar dilerim.
:)

merhabalar :)

Merhaba foruma hosgeldin Tugay nöbetçi forum üyesi benim galiba bu tanışma konusu biraz eksik duruyor. profilinde yazıyor yaşın felan ama şablon a göre doldurman daha uygun olurdu keyifli forumlar.

SM-G900F cihazımdan gönderildi

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Merhaba foruma hosgeldin Tugay nöbetçi forum üyesi benim galiba bu tanışma konusu biraz eksik duruyor. profilinde yazıyor yaşın felan ama şablon a göre doldurman daha uygun olurdu keyifli forumlar.

SM-G900F cihazımdan gönderildi
teşekkürler hocam. düzeltme yaptım.

Hoşgeldin Tugay,

Forumla ilgili güzel geri bildirimlerin için teşekkürler. :thumbup:

Keyifli forumlar. :saygilar:

Aramıza hosgeldin Tugay,

Madem Kayseri'de yaşıyorsun o zaman ilk fırsatta buluşmalara katılarak diğer modelci arkadaşlar ile mutlaka tanış ;) Bu arada da daha önceki paylaşımlara bir göz at :)

Kayseri'den Merhabalar :)

Foruma hoşgeldin Tugay;

Kayseriden katılımları görmek güzel :)