Kayseri'den selamlar

serpenya1984

Yeni Uye
Adım çağlar Yılmaz Kayseri liyim, özel sektörde çalışıyorum, şuan için 32 yaşındayım, hobi ilgim uçaklar, 2 yıldır modelcilik ile uğraşıyorum ama iş güç hesapta olmayan işler derken biraz ağırdan geliyorum. Forumu her modelci arkadaş gibi bilgi ararken buldum. İlk modelim Hitec sky scout du kumanda olarak Hitec a9 aldım iyi kumanda alayımki modelciliğe her zaman bağlı kalayım dedim kumandamdan memnunum. Ama hevesim kendi modelimi yapmaktı üsten kanatlı bir kaç model yaptım. Kendi modelimi uçurmanın keyfi tarifi imkansızdı. Hızlı modellere merak saldım deprondan jetler yaptım uçtular çakıldılar kırıldılar (Uçuşu güzel olanın kırımıda güzel olur. iyi kırdım :laugh: ). Şuan elimde kendi tasarımım alttan kanatlı bir trainer ep var, birde depron f22 vede depron eurofighter sky scoutla çok uçuş yapmıyorum. Fakat aklımda da hexa toplama fikri var. Sözün kısası modelci arkadaşlarımdam bilgi almak varsa aklımızda bilgi kırıntısı paylaşmak. Mehmet beye bu konuda teşekür etmek lazım her ne kadar modelciliğin yeni platformu facebook olsa da yetersizdir her paylaşım zamana yenilip gitmektedir. Fakat forumlar sa kalıcıdır.

Kayseri'den selamlar

Foruma hoş geldiniz Çağlar bey , burada aklınıza gelebilecek çoğu bilgiyi bulabilirsiniz :)

Kayseri'den selamlar

Aramıza hoşgeldiniz Çağlar Bey %p Facebook hakkındaki görüşlerinize aynen katılıyorum bu arada :)

Kayseri'den selamlar

Çağlar Bey hoşgeldiniz;

Bende Kayserideyim. Fırsat bulursak görüşelim :saygilar:

Kayseri'den selamlar

İnşallah ömer kardeşim modelci ailesin gönlü geniştir tarot 650 yakından görmek isterim . Facebook olayı başlı başına bir konu Mehmet bey tonla konunun orada yitip gitmesi çok acı. Doğukan bey sizede teşekür ederim.

Kayseri'den selamlar

Hoşgeldiniz Çağlar bey :saygilar:

Kayseri'den selamlar

Hoşgeldiniz Çağlar Bey,

Keyifli forumlar. :saygilar: