KDS 7.2 DFC

Ali Yalçın

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Heli
Türkiye'de tek..

Pek yakında... [emoji4]

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

KDS 7.2 DFC

Tek değil Ali. Bursalı Fatih arkadaşımızda da var 1 tane :laugh: ;D :D Takipteyiz %p

KDS 7.2 DFC

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Tek değil Ali. Bursalı Fatih arkadaşımızda da var 1 tane :laugh: ;D :D Takipteyiz %p
Sen ironi yaptın abi [emoji5] ama yanlış anlaşılmasın tabi model fatih abinin sadece ben topluyorum. Bizim ekipte senin benim yok [emoji5] fatih abi kadar bende uçuracam bu bebeği[emoji4]

KDS 7.2 DFC

ali yanlız' Alıntı:
Sen ironi yaptın abi [emoji5] ama yanlış anlaşılmasın tabi model fatih abinin sadece ben topluyorum. Bizim ekipte senin benim yok [emoji5] fatih abi kadar bende uçuracam bu bebeği[emoji4]
Benimkisi takılmayaca Ali :D :)

KDS 7.2 DFC

Bursada olsaydım helikopteri bitirip maideni yapicaktim ama o keyif sana kaldi artik ali abi

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KDS 7.2 DFC

Satalım mı toplayalım mı derken Toplandı güzel de oldu
550 den sonra 700 isteği bir hayli artmıştı pilotajıma göre biraz fazla oldu ama uzun zaman bu hobiyle uğraşmayı düşündüğüm için o kısmını pek düşünmek istemiyorum. maddi kısmına girmek istemiyorum bütçeme göre en iyisini almaya çalıştım tabi ki arkadaşlarım tavsiyesi üzerine. Elektronik olarak motor Align servolar Mks esc Hobbywing 130 amp ünite ebar vardı ama kumandam ile bir türlü uyuşmadı rescue li bir üniteyede bütçem yetmedi Kbar kullandık piller de haiyin 4000 aldık
Montaj işine önce Cem başladı sonra Ali devam edip bitirdi iki arkadaşımada teşekkür ederim

KDS 7.2 DFC

KDS 7.2 DFC

Hayırlı olsun Adaş, kırımsız uçuşların olsun madein videosu bekliyoruz :RCKolik:

KDS 7.2 DFC

[emoji7] [emoji7]
Setub kaldı onuda yaptıkmı hayırlısıyla mainden yapacaz.

Piller 4000 evet az ama kampanya olunca alsın 1dk az uçarsın enfazla dedik.

KDS 7.2 DFC

KDS nin en cok begendigim modeli diyebiliriz. Tekrar hayirli olsun arkadaslar :thumbup: Maiden videosunu da mutlaka bekliyoruz ;)

KDS 7.2 DFC

Hayırlı uğurlu olsun, maiden'ı sabırsızlıkla bekliyoruz. :RCKolik:

KDS 7.2 DFC

Model hayırlı uğurlu olsun. :thumbup:

Kazasız kırımsız uçuşları olur inşallah, emeği geçenlerin ellerine sağlık :halay: :bravo: