KDS Agile 5.5

[Urun]: agile 5.5

Rasim Öztürk' Alıntı:
KDS klon markası değil ki zaten.

Ama frame tasarımlarında mikado'dan esinlenmeler var :laugh: Motor da kontronikimsi olmuş :D

Dipnot: Söylediğim agile için değil innova için geçerli.
Kds innova 550 gecen ay ben topladim kiti fatih abiden almistim gene.
Sanki her modelin iyi yonlerini almislar gibi.
Tabi kendi zananinda uretilen modellerin.
15 ucus yaptim bile[emoji4]
ali yanlız' Alıntı:
Toplarken işçiliğine,kalitesine ve mekanigine hayran oduğum bi model. Clone falan dien taş olur[emoji1]

Fatih abi hayırlı olsun pallerin yere değmesin.

HTC One M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Chase 360 da değişik... Yine dual stage aktarma var. Pil direkt alttan yerleştiriliyor sanırım. 8mm ana şaft, 5mm spindle falan 360 boyutuna göre güçlü... Gerek var mıydı iki kademeye bilemedim.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Helifreakte tek başına iktidar yok, koalisyon çıkmış :laugh:

Her ne kadar genel olarak KDS markasına sıcak olsam da, "Agile" modelini ayrı bir beğeniyorum :thumbup:

Tekrar hayırlı olsun Fatih, gerçekten güzel bir model :thumbup: :halay: En kısa süre içerisinde maiden görürüz inşallah :RCKolik:

ali yanlız' Alıntı:
Kds innova 550 gecen ay ben topladim kiti fatih abiden almistim gene.

Sana da hayırlı olsun Ali :) Fakat şöyle bol görselli bir konu da senden bekliyoruz, haberin olsun ;)

Ynt: KDS Agile 5.5

Modeli canlı görme fırsatım oldu. Fanatik bir align Team üyesi olmama rağmen modeli çoook çokk begendim.
Torqtube 700 size heliler den daha kalın ve daha geniş çapta yapılmış. Metal işçilikleri mükemmel ötesi. 550 size degilde 670 ebadında. Çok heybetli bir frame mi var. Kanopinin renk geçişleri gayet güzel. Yedek parçasıda hobbyking de Bedavadan biraz pahalı. Her modelin iyi kısımlarından esinlenmişler. Boşuna adamlar 550 degilde 5.5 yazmamışlar. Gerçekten 5 üzerinden 5.

Tekrardan hayırlı olsun fatih abi..

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

KDS Agile 5.5

Frame yapısı olarak en çok sevdiği modellerden ancak canopynin o kafadaki açıklığından dolayı pek sevemedim bir modeldir kendisi :D

Gerçekten çok güzel model tek kelime ile. Hayırlı uğurlu olsun tekrar :thumbup:

KDS Agile 5.5

Hayırlı olsun, palleri yere değmesin. Güle güle keyifle uçurun.

tapatalk ile gönderildi

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Her ne kadar genel olarak KDS markasına sıcak olsam da, "Agile" modelini ayrı bir beğeniyorum [emoji106]

Tekrar hayırlı olsun Fatih, gerçekten güzel bir model [emoji106] :halay: En kısa süre içerisinde maiden görürüz inşallah :RCKolik:

Sana da hayırlı olsun Ali :) Fakat şöyle bol görselli bir konu da senden bekliyoruz, haberin olsun ;)
En kisa zamanda abi[emoji6]

HTC One M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KDS Agile 5.5

fatih abide kds 7.2 de var satışa koymazsa onuda test ederiz yazın :thumbup: