Video Kferret glider fly

serk32

Yeni Uye
arkadaşlar merhaba geçen gün 5 mm fotoblok malzemeden motorsuz planör yaptım. Rüzgarlı bir günde uçurmak istedim ancak çok uçuramadım bu sebeple dji mavic air dronu olan bir abimizin dronuna uçağı bağladık dronun altında ipi bırakma mekanizması var uçağı 100 metre yükseklikten bıraktı sonra ben uçağı kontrol etmeye başladım zevkli bir uçuştu izlemek olan arkadaşlar için linki koyuyorum.
Uçağın konusu rcgroup forumda geçiyor oradaki linkini de bırakıyorum. keyifli uçuşlar herkese.
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

bu sebeple dji mavic air dronu olan bir abimizin dronuna uçağı bağladık dronun altında ipi bırakma mekanizması var uçağı 100 metre yükseklikten bıraktı sonra ben uçağı kontrol etmeye başladım zevkli bir uçuştu izlemek olan arkadaşlar için linki koyuyorum.
DJI kullanmak gerçekten de harika bir fikir olmuş :thumbup: Ama gördüğüm kadarıyla model biraz hafif olunca uçuş sırasında kontrolde zorlanmışsınız :)

Paylaşım için teşekkür ederiz, emeklerinize sağlık :thumbup:

Bu arada unutmasan rica etsek eski bir üyemiz olarak forum kuralları gereği müsait bir zamanda Profilinizdeki Kullanıcı Ad-Soyadınızı güncelleyebilir misin ?

• Beğen
Tepkiler: İsmail Tuncay DAL
Elinize sağlık.:saygilar:
Farklı denemeler, farklı birşeyler yapmak güzel. Cesaret ve araştırma. :)