Kiralık Port Bagaj

Serkan Demirkesen

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Çok alakasız olacak ama son çare olarak bir de burada danışmak istedim.

Tatile çıkacağım ve aracın bagajı maalesef bize yetmeyecek. Arka koltukta kızımın oto koltuğu ve yeğenim olacağı için oraya da pek bir şey koyamıyorum.

Port bagajlara baktım, en ucuzu 1500 TL ye patlıyor ki yılda sadece 2 hafta kullanacağım ve evde koyacak yer bulamayacağım. Bu nedenle almaktansa kiralama yoluna gideyim dedim ama maalesef Bursa' da bu hizmeti alabileceğim bir yer bulamadım. İstanbul' da varmış ama bunun için git gel yapmam açıkçası. Hem de iki kez :)

Beni Bursa' da yönlendirebileceğiniz birileri var mıdır acaba? 2 haftalık ücretine mukabil kiralama yapmak istiyorum.

Bu arada Bursa da olduğunu yeni farkettim kusura bakma misait bir zamanda hava alanına bekleriz
İki mesaj icin de teşekkür ederim ?? port bagaj işine bakacağız bakalım. Daha bir haftam var.

Diğer konuda da davet icin teşekkür ederim. Çok iyi olur vallahi, çok da sevinirim, Bursa’ da çok yalnız hissediyordum kendimi ? Uçuş planı yaptığınız zaman haberleşirsek memnuniyetle katılırım. (0533 5533650 telefon numaram)