Kisisel Logolarımız/ Imzalarımız Nasıl Yükleriz

Serkan37

Yeni Uye
Kendinize ait logolarınızı / IMZALARINIZI bu konu altın'dan paylaşabilirsiniz,
Eğer logonuz veya imzanız yoksa,yapamıyorsanız;

İstek için gereken bilgiler ;

Heli&Uçak ; Resmi veya ismi
Logo&İmza ; Örneğin İmza
Yazılacak Yazı ; Örneğin (Komuk)

ÖRNEK İSTEK;

Heli&Uçak ; Trex 700
Logo&İmza ; İmza
Yazılacak Yazı ; Serkan
Boyut ; ÖRNEK ÇALIŞMA OLDUĞU İÇİN BOYUTU BİRAZCIK BÜYÜK

İMZA;
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Gereken bilgileri verdiğiniz taktir'de ben veya yapabilen kişiler en kısa zaman'da logolarınızı ve imzalarınızı hazırlayacaklarını umuyorum.

NOT: Imzanızı, Profilimize Resim olarak nasıl ilave edebileceğinizi öğrenmek için :

İyi Forumlar.

Ynt: Kisisel Logolarımız/ Imzalarımız/ Talepler

Bir örnek paylaşabilir misin Serkan'cım? Daha iyi anlaşılacaktır o zaman ne demek istediğin?

Ynt: Ynt: Kisisel Logolarımız/ Imzalarımız/ Talepler

Türker Akgün' Alıntı:
Bir örnek paylaşabilir misin Serkan'cım? Daha iyi anlaşılacaktır o zaman ne demek istediğin?

Örnek istek ve çalışma eklendi.

Ynt: Ynt: Ynt: Kisisel Logolarımız/ Imzalarımız/ Talepler

Serkan Seymen' Alıntı:
Türker Akgün' Alıntı:

Eline sağlık Serkan'cım. Bencede herkesin böyle bir imzası olsa daha güzel olur, katılıyorum sana.

Ynt: Ynt: Ynt: Kisisel Logolarımız/ Imzalarımız/ Talepler

Serkan Seymen' Alıntı:
Eline saglik, gayet guzel olmus :bravo: Konuyu sabitledim, boylece surekli ust sirada olacak ;)

Hangi programla yaptığınızı söyleyebilir misiniz ? sorun değilse

Berkay35' Alıntı:
Hangi programla yaptığınızı söyleyebilir misiniz ? sorun değilse

Adobe Photoshop Programı İle Yapıyorum Ben.

Serkan bey selamlar
Logo ve imza nasıl yüklenecek

Mordo Ortasi' Alıntı:
Serkan bey selamlar
Logo ve imza nasıl yüklenecek

Resim'li anlatımını paylaştım bakarak yapabilirsiniz.

imzamızın altına yapdıgımız resmi nasıl ekliyoruz acaba? bulamadım resim ekle kısmınıda. bilgi verebilirseniz sevinirim.

serkan bey sız mı yapıp bızım ıcın eklıyorsunuz anlamadım :)

Imzamızı Resim nasıl ilave ediyoruz

Volkan Güneş' Alıntı:
imzamızın altına yapdıgımız resmi nasıl ekliyoruz acaba? bulamadım resim ekle kısmınıda. bilgi verebilirseniz sevinirim.
Volkan, diğer forumlara olduğu gibi

1-Önce imzamızı resim sitelerinden birine yükleyip, linkini bir yere kopayalıyoruz. Ben imageshock kullanıyorum. Aşağıdaki konuda "HızlıResim" adresine yükleme anlatılmış.

HızlıResim Adresine Resmimizi Nasıl Uploaded Edicez ? // Resimli Anlatım

2-Daha sonra da "Üst Menu'den "Profil" Tıklıyoruz. Daha sonra "Profil Düzenle" kısmından (ki Avatar resmini yüklediğimiz kısım oluyor) "İmza" bölümüne kopyaladığımız linki yapıştırıyoruz. Linki kopyalar iken [img x][/imgx]arasına kopyalamak gerekiyor (x harfi silinecek)

NOT: Burada önemli olan 1.madde yüklediğiniz resmin boyutu. Özellikle yükseklik max 110 pixel olmasına dikkat ediniz. Yoksa imza kısmındaki resim çok büyük oluyor ;) Genişlikte sıkıntı yok ama 600 pixel en ideal diyebilirim. Yani resim boyutu 600 x 110 pixel olursa süper olur .

[attachimg=1]

Ekli dosyalar

• Profil Imza Alani.jpg
    Profil Imza Alani.jpg
    32.9 KB · Görülme: 281

SharpSolid' Alıntı:
serkan bey sız mı yapıp bızım ıcın eklıyorsunuz anlamadım :)
Serkan bey sizin istediğiniz şekilde JPEG imza resmini oluşturuyor. Yükleme kısmnı sizin kendi profilinizde yukarıda anlatıldığı şekilde yapmanız gerek ;)

Ynt: Imzamızı Resim nasıl ilave ediyoruz

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Volkan Güneş' Alıntı:
Volkan, diğer forumlara olduğu gibi

1-Önce imzamızı resim sitelerinden birine yükleyip, linkini bir yere kopayalıyoruz. Ben imageshock kullanıyorum. Aşağıdaki konuda "HızlıResim" adresine yükleme anlatılmış.

HızlıResim Adresine Resmimizi Nasıl Uploaded Edicez ? // Resimli Anlatım

2-Daha sonra da "Üst Menu'den "Profil" Tıklıyoruz. Daha sonra "Profil Düzenle" kısmından (ki Avatar resmini yüklediğimiz kısım oluyor) "İmza" bölümüne kopyaladığımız linki yapıştırıyoruz.

NOT: Burada önemli olan 1.madde yüklediğiniz resmin boyutu. Özellikle yükseklik max 110 pixel olmasına dikkat ediniz. Yoksa imza kısmındaki resim çok büyük oluyor ;) Genişlikte sıkıntı yok ama 600 pixel en ideal diyebilirim. Yani resim boyutu 600 x 110 pixel olursa süper olur .

[attachimg=1]

olması yapamadım resmi yukluyorum linki cıkıyor bu seferde sadece :D neyse çok önemli değil gönüller burda bir olsun yeter :p

Ynt: Ynt: Imzamızı Resim nasıl ilave ediyoruz

Volkan Güneş' Alıntı:
olması yapamadım resmi yukluyorum linki cıkıyor bu seferde sadece :D neyse çok önemli değil gönüller burda bir olsun yeter :p
Pardon soylemeyi unuttum linki [img x][/imgx]arasına kopyalamak gerekiyor :embarras: (x harfi silinecek)