Kk2 Stabil Uçuş değerleri (Mixer Editor)

Ulaş Kayalar

Yeni Uye
İlgi Alanı
Multikopter
Merhabalar , F450 gövdeye sahip bir quadrocopter topladık. Bir kaç gündür denge sorununu çözmekle uğraşıyorum. P1 editor ayarları ile alakali olduğunu düşündük ancak ne kadar değişiklik yaparsak yapalım, Herhangi bir motor ACC kalibrasyonu yapmamiza ve tüm gerekli kurulum ayarlarını doğru yapmamiza rağmen daha güçlü calisiyordu. Ta ki mixer editor ayarlarını degistirene kadar. Kk2 Mixer editor ayarlarindan gaz haric yön ile alakali olanlarina 0 değerini atadiktan sonra motorlar stabil bir şekilde calismaya başladı, Fs t6 kumandasının yön kolu calismadi ayarlar 0 landiktan sonra dogal olarak ancak motorlardan herhangi biri ekstra yön verilmiş gibi fazladan calismiyordu yani düz bir şekilde kalkiş yapacak moddaydi. Ancak dediğim gibiyon kolu çalışmak durumunda olduğu için ona göre bir çözüm bulunması gerekmekte. Arastirdigimda gövde ölçülerine göre bu değerler değiştirilmesi gerekmekte olduğunu anladım. Quadcopter için önerilen veya örnek bir değer buldum, F450 gövdeye göre bu ölçüleri bilen varsa paylasirsa çok memnun olurum

Örnek mixer editor değerleri

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sorunumuz
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kontrol Kartınız
KK2.1.5
Model Sınıfı
F450
Motor, Pervane ve ESC
Brushless 1400KV, 1045 Pervane, 30A Esc (markasi yazmiyor)
Kumanda Alıcı ve Verici
FS T6 - FS R6B
Extra Ekipman
7.4V 2800mAh Li-Po Batarya
Bu kadar o kadar eski ki, forumda şu an aktif olarak üyelerimizden kullanan olduğunu hatırlamıyorum :(

Yardimci olma ihtimaliniz yok mudur? Yeni karta ne yazikki bütçe kalmadı.

Benim bir zamanlar çok haşır neşir olduğum bir üründür. Eski olması önemli değil. Aşağıda verdiğim linki incele. O sürümü kullanıyordum ve çok mutluydum:

Maalesef ezberimde hiç bir şey kalmadı. Çok zaman geçti çünkü. Umarım yardımcı olur.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari