Kocaeli'de Rüzgarlı Bir Gün

Web sitesi
www.sercanadak.com
İlgi Alanı
Hepsi
Arkadaslar merhaba tüm planlarımı yaptım herşeyi aksamdan hazıladım ve bugün ilk uçuşumu yapıp sizlerle paylaşacaktım.

Takiii dışarı çıkıp rüzgarla karşılaşana kadar.

Uzun suredir sim calışmalarımdan sonra forumdan bir arkadaşımızdan aldığımm v977 yi bugun uçuracaktım ve bu ilk uçuşum olacaktı ( tabi 4 kanal hariç :)... ) ama ne yazıkki hevesim şuanlık yarıda kaldı. Kocaeli'de bugün özellik le sabah saatlerinde aşırı rüzgar var. Umarım yarın hava daha güzel olur :)

Bunlarda bir kaç resim :

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Çok doğru bir şehirdesin Sercan... Kıskanmamak elde değil :laugh:

Umarım yarın rüzgar diner ama Yuvacık taraflarına git mutlaka... Hiç modelim olmasa sırf Mehmet ve Türker abileri izlemeye gider yine giderdim yani yerinde olsam. Şubat başı gibi gelmeyi düşünüyoruz zaten yine.

Rasim Öztürk' Alıntı:
Çok doğru bir şehirdesin Sercan... Kıskanmamak elde değil :laugh:

Umarım yarın rüzgar diner ama Yuvacık taraflarına git mutlaka... Hiç modelim olmasa sırf Mehmet ve Türker abileri izlemeye gider yine giderdim yani yerinde olsam. Şubat başı gibi gelmeyi düşünüyoruz zaten yine.

Aynen abi cok guzel. Cok fazla secenek var yer olarak. Ama sanirim ben bu hobiye biraz gec kalmisim :)

Yeni yeni ögreniyorum herseyi. Yarin hava guzel olursa zaten onlari izlicem telefon numarasini saolsun mehmet abi benimle paylasti. Aksam kendisiyle irtibata gecip yarinki planlar hakkinda bilgi alicam mutlaka :)

Yorumun icin ayrica tesekkur ediyorum

Sen geç kaldıysan biz ölmüşüz :) Bakma iki üç senedir forumlarda bir şekilde varım da, adam akıllı 6-7 aydır bu işin içindeyim. Sonbahardaki kocaeli buluşması ise hobiye olan yüksek sadakatimi daha da pekiştirdi.

Dipnot: Özellikle Türker abiyi izlerken hayattan soğuyabilirsin :laugh: Neler oluyor, bu adam naabıyor :eek: diyebilirsin. Bende öyle olmuştu biraz. Bolca sim çalışarak ve her fırsatta kendini araziye atarak, yanında bulunan tecrübeli abilerin de yardımı ve yönlendirmesi ile kısa zamanda ilerleyeceğini düşünüyorum. Zaten biraz ilerleme kaydedince Türker abiyi de anlamaya başlıyorsun. Yapamıyorsun ama en azından anlıyorsun :laugh:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Sen geç kaldıysan biz ölmüşüz :) Bakma iki üç senedir forumlarda bir şekilde varım da, adam akıllı 6-7 aydır bu işin içindeyim. Sonbahardaki kocaeli buluşması ise hobiye olan yüksek sadakatimi daha da pekiştirdi.

Dipnot: Özellikle Türker abiyi izlerken hayattan soğuyabilirsin :laugh: Neler oluyor, bu adam naabıyor :eek: diyebilirsin. Bende öyle olmuştu biraz. Bolca sim çalışarak ve her fırsatta kendini araziye atarak, yanında bulunan tecrübeli abilerin de yardımı ve yönlendirmesi ile kısa zamanda ilerleyeceğini düşünüyorum. Zaten biraz ilerleme kaydedince Türker abiyi de anlamaya başlıyorsun. Yapamıyorsun ama en azından anlıyorsun :laugh:

:laugh: :laugh: :laugh: umarim birseyler ogrenirim onlardan :)

Rasim Öztürk' Alıntı:
Dipnot: Özellikle Türker abiyi izlerken hayattan soğuyabilirsin :laugh: Neler oluyor, bu adam naabıyor :eek: diyebilirsin. Bende öyle olmuştu biraz.....
Peki ben ne yapayim Rasim :lollol: :lol: Turker benim ilk tanidigim ve mecburen referans aldigim bir modelci ;) Dusunun ben neler cekiyorum ve hedefim ne kadar zor :lollol: Gerci ben onun gibi olmaktan mecburen coktan vazgectim ve biraz da olsa huzura erdim, yoksa insan stress oluyor :lol: :lol:

Saka bir yana Turker kardesime ne kadar cok tesekkur etsem azdir. Sayet azda olsa modelcilik adina bir seyler oylenebildim ise %90 ona borcluyum :thumbup: :halay:

Sercan ADAK' Alıntı:
:laugh: :laugh: :laugh: umarim birseyler ogrenirim onlardan :)
Sercan sen yeter mi iste, elimizden gelen her turku yardima haziriz ;)

Arkadaşlarım, abilerim yapmayın. :embarras:

Sercan kardeşim bir yardımımız olursa seve seve elimizden geleni yapmaya çalışırız. ;)

Sağolsun dostlar beni sevdikleri için abartıyorlar biraz.

Sen inşallah tez zamanda geçersin bizleri. :RCKolik:

Yaparız yaparız yaparız ;D

Sercan ben susayım, video konuşsun... Tipik duruş benim 0:35 deki halim gibi :laugh:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Rasim abi videolardan izledigim kadariyla dedigin kadar var sanirim Turker abi nekadar mutavazi olsada :) . Nasipse ciplak gozle bugun gorucem :) su anda onlari beklemekteyim :) :)

Zaten mütevaziliği en az pilotajı kadar üst düzeyde :)

Sana iyi seyirler dilerim şimdiden :laugh:

Ynt: Kocaeli'de Rüzgarlı Bir Gün

Sercan ADAK' Alıntı:
Rasim abi videolardan izledigim kadariyla dedigin kadar var sanirim Turker abi nekadar mutavazi olsada :) . Nasipse ciplak gozle bugun gorucem :) su anda onlari beklemekteyim :) :)

Turker 10 uzerinden 10 puanlik biri :) mutevazi, akli basinda , yardim sever, alcak gönüllü.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mesut AKIN' Alıntı:
Turker 10 uzerinden 10 puanlik biri :) mutevazi, akli basinda , yardim sever, alcak gönüllü.
Sende mi üstad. :embarras:

Bu mesajlardan söylediklerinizin tamamının ve daha fazlasının sizlerde olduğunun daha iyi bir kanıtı olmaz herhalde. :bravo:

Hepinize teşekkürler beni şımarttığınız için. :laugh: Bende sizleri seviyorum dostlar, var olun. :saygilar:

Turker bendemi sendemi olayi yok :) keske herkez senin gibi bi dosta sahip olabilse :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi