kocaeliden selamlar

furkin84

Uye
Merhabalar, kocaeliden selamlar
V911 Pilotu :)

kocaeliden selamlar

hoş geldin Furkan

kocaeliden selamlar

Hosbulduk arkadaşlar :saygilar:

kocaeliden selamlar

Isınamadım foruma :) heryer değişik geldi :) Donanım Haber den sonra :)

kocaeliden selamlar

Furkan Bozacı' Alıntı:
Isınamadım foruma
Allah Allah :rolleyes: Demek bunları da duyacakmisiz :laugh: neyi eksik buldun peki ?? V911 konuları burada pek yok, ondan mı acaba ??

Yazmayayım diyorum ama dayanamadım. Allah askına böyle bir şey yazılır mı, ayıp desem ayıp degil. Selam vermişsin selamın alınmış. Bu dube düz saygısızlık. Sen istersen git, biraz daha büyü be öyle gel tamam mı Furkan ;)

kocaeliden selamlar

Memeeeeeeeeetttt foruma biraz odun attttttt :laugh:

kocaeliden selamlar

Mehmet AYDIN' Alıntı:
Memeeeeeeeeetttt foruma biraz odun attttttt :laugh:
Valla abi aklınla bin yasa. Havalar soğudu ama biz kaloriferleri açmayı unuttuk. Hal böyle olunca forum soğuk gelmiştir Furkan kardeşimize :lollol:

kocaeliden selamlar

:lollol: :lol: :lol: sabah sabah güldürdünüz yaw :) v911 konularından değil forum değişik geldide ne biliyim işte değişik geldi :D

kocaeliden selamlar

Furkan Bozacı' Alıntı:
:lollol: :lol: :lol: sabah sabah güldürdünüz yaw :) v911 konularından değil forum değişik geldide ne biliyim işte değişik geldi :D
İnşallah diğer forumdaki gibi burayıda gereksiz mesajlarınla doldurmazsın furkan

kocaeliden selamlar

Burak Önder' Alıntı:
İnşallah diğer forumdaki gibi burayıda gereksiz mesajlarınla doldurmazsın furkan
Diğer forumlarda uygulanan yaptırım ve kuralların daha ağırı burada arkadaşlar ;)

kocaeliden selamlar

Furkan kusura bakma. Yukarıda yazdığın mesajdan sonra bende kredin sıfırlandı. Ben sana herhangi bir konuda yardımcı olamam .

kocaeliden selamlar

Furkan hoş geldin diyeyim bende :D Ama gelir gelmez kötülemişsin forumu alışmayı deneseydin :D