körfez den selamlar

olgun61

Uye
Selam... İsmim Hüseyin. 29 yaşındayım.Körfez yarımcada oturuyorum. modelciliğe ilk adımımı yaklaşık 1 sene önce attım.. ankara model uçak kulübünden abilerin internetten yardımlarıyla bir F22 raptor(depron mlz.) yaptım. bir süredir ara verdim uçuşlara... umarım en kısa sürede sizlerle beraber bir organizasyona katılıp değişik modelleri görme fırsatım olur. Bu forum sitesini kuran arkadaşlara teşekkür ederim... tekrar görüşmek üzere..

Ynt: körfez den selamlar

Merhaba Hüseyin Bey,
Öncelikle hoşgeldiniz. Mevsim şartları sebbeiyle modelciliğe evlerde ve bilgisayarlarımızda devam ediyoruz ancak havaların biraz düzelmesi ile organizasyon hazırlıklarımızı buradan takip edebilirsiniz.
Selamlar

teşekkürler Tolga bey... takip edeceğim...

Hüseyin Bey öncelikle hosgeldiniz :)

Anladığım kadarı ile model olarak uçaklar ile ilgileniyorsunuz. Forumumuzda çok tecrübeli uçakcı abilerimiz ve kardeşlerimiz var. Her türlü sorunuzda sizlere yardımcı olmaya çalışacaklardır. ;)

Tolga'nın da söylediği gibi ne yazık ki kış mevsimine girdiğimiz için buluşmalara eskisi gibi olmayacaktır. Fakat hava kötü bile olsa önüzmüdeki hafta sonunda bir araya gelip, muhabbet edelim diye bir düşüncemiz var. Konu ile ilgili duyuru forumdan yapılacaktır. :)

Keyifli forumlar :saygilar:

teşekkürler... takip edeceğimm..

Merhaba Hüseyin Bey,

Aramıza hoşgeldiniz öncelikle.
Forumumuz özellikle böyle havalarda tam bir kurtarıcı. :thumbup:
Umarız sizde bizim kadar keyif alırsınız. :saygilar:

formu inceliyorum yaklaşık 2 saattir, gerçekten benim için faydalı bilgiler var.... umarım en kısa sürede bir uçuş organizasyonu olur da tecrübelerinizden faydalanma imkanım olur... teşekkür ederim..

Ynt: Ynt: körfez den selamlar

Hüseyin OLGUN' Alıntı:
formu inceliyorum yaklaşık 2 saattir, gerçekten benim için faydalı bilgiler var.... umarım en kısa sürede bir uçuş organizasyonu olur da tecrübelerinizden faydalanma imkanım olur... teşekkür ederim..
Hüseyin merhaba.Öncelikle hoşgeldin.Sabır sabır sabır modelciliğin ilk prensibi bence bu.Forumu incelediğin için uzun uzun anlatacak birşey yok.Hava önümüzdeki hafta umarım izin verir.Seninle tanışırız...Kendine iyi bak... :)p

hoşbulduk abi , teşekkürler...