Kucaklaşma - Erol KESKİN

eKeskin

Yeni Uye
Merhaba :RCKolik: ailesi..

Adı : Soyadı : Erol KESKİN
Nereden :KOCAELİ/ BAŞİSKELE
Mesleği : Arac lastik sektöründe operator
Hangi RC Model ile ilgileniyorsunuz (Heli / Uçak / Araba..) : Heli ile ilgiliyim
Var ise Modelcilik Tecrübeniz: 1 günde V911 parçalama konusunda acayip tecrübeliyim :)
Forumumuzu Nerden Duydunuz ? kullandığım Model(ler) : Heliler ile ilgili google da biraz arastirmam oldu. Kafamdaki soruları yatitladi forumdaki tecrubeli arkadaşlar. V911 kullanarak baslamayi tercih ettim ama heli aksamı çıkaramadı :/

Kucaklaşma - Erol KESKİN

Erol bey hoşgeldiniz............ :)p :saygilar:
Boşverin 911!i falan , hemen bir simülatör kumandası edinip , simülasyon çalışıp , direkt 922 ile uçuş tecrübesi edinin....Belki bir 450 sınıfı da olabilir. :RCKolik:

Hoşbuldum hakan abi. Haklısın öyle yapmalıydım, biraz aceleci davrandım simülatördense gerçeğini uçurmak istedim. Benim asıl niyetim v922 idi ama böyle olacağını Allahtan öngördüm ;) yoksa parçalanan o olabilirdi :)

Kucaklaşma - Erol KESKİN

Erol Keskin' Alıntı:
Hoşbuldum hakan abi. Haklısın öyle yapmalıydım, biraz aceleci davrandım simülatördense gerçeğini uçurmak istedim. Benim asıl niyetim v922 idi ama böyle olacağını Allahtan öngördüm ;) yoksa parçalanan o olabilirdi :)
Simülasyon çalışmadan zaten 6 kanalda en fazla 10 saniye uçabilirsin , ömrünün ilk ve son uçuşu da olabilir.Kırım hobiden soğutur , o yüzden önce el alışkanlığını kazanmak gerekir.Masraf yapmadan öğrenmek için simülatörler bir nimettir bizim için.Zira çalışmadan 700 sınıfı ile başlasan da , paranın babasıyım kıra kıra öğrenirim desen de , olmaz bu iş... :laugh:...Konuları bol bol okuyun , günde bir kaç defa 15-20 dakikalık periyotlarla simüasyon çalışın.En geç 20 günde hover yapacak duruma gelirsiniz.Gerisi size kalmış.. :saygilar:

Kucaklaşma - Erol KESKİN

İlgin için çok teşekkür ederim Hakan abi. Haklısın en kısa sürede bir simülatör kumandası edinip çalışmalara başlıyayım ;) Tanıştığıma çok memnun oldum :)p

Kucaklaşma - Erol KESKİN

Merhaba Erol aramiza hosgeldin. Demek Basiskele de oturuyorsun. Desene Bana ve Turker kardesime max 10 km uzattasin.

Hakan kardesim zaten gerekli onerileri yapmis. Ben de hemen simulator calismalarina baslamani oneririm. Yakin Bir zamanda bizim bulusmalara gelebilirsin hem tanismi hem de yuzyuze diger detaylari konusmus oluruz :laugh:

Kucaklaşma - Erol KESKİN

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Simülasyon çalışmadan zaten 6 kanalda en fazla 10 saniye uçabilirsin , ömrünün ilk ve son uçuşu da olabilir.Kırım hobiden soğutur , o yüzden önce el alışkanlığını kazanmak gerekir.Masraf yapmadan öğrenmek için simülatörler bir nimettir bizim için.Zira çalışmadan 700 sınıfı ile başlasan da , paranın babasıyım kıra kıra öğrenirim desen de , olmaz bu iş... :laugh:...Konuları bol bol okuyun , günde bir kaç defa 15-20 dakikalık periyotlarla simüasyon çalışın.En geç 20 günde hover yapacak duruma gelirsiniz.Gerisi size kalmış.. :saygilar:

Merhabalar Erol kardeşim, :)

Camiamıza ve foruma hoşgeldin, %p Hakan üstad'ın yazmış olduklarına aynen katılıyorum, bu iş bilgi birikimi ve göz el koirdinasyonuyla beraber orantılı sim,

bunun için çok önemli :saygilar: keyifli forumlar :RCKolik:

Kucaklaşma - Erol KESKİN

Erol Hoşgeldin,

Keyifli forumlar. :saygilar:

Kucaklaşma - Erol KESKİN

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Merhaba Erol aramiza hosgeldin. Demek Basiskele de oturuyorsun. Desene Bana ve Turker kardesime max 10 km uzattasin.

Hakan kardesim zaten gerekli onerileri yapmis. Ben de hemen simulator calismalarina baslamani oneririm. Yakin Bir zamanda bizim bulusmalara gelebilirsin hem tanismi hem de yuzyuze diger detaylari konusmus oluruz :laugh:
Hoşbuldum Mehmet abi :) Simülatör için kumanda edinip çalışmalara başlayacağım %p Yakın olmamız benim için büyük avantaj sizden öğreneceğim çok şey var, buluşmalarda size katılmak isterim :D

Kucaklaşma - Erol KESKİN

SIRRI TABAKOĞLU' Alıntı:
Merhabalar Erol kardeşim, :)

Camiamıza ve foruma hoşgeldin, %p Hakan üstad'ın yazmış olduklarına aynen katılıyorum, bu iş bilgi birikimi ve göz el koirdinasyonuyla beraber orantılı sim,

bunun için çok önemli :saygilar: keyifli forumlar :RCKolik:
Hoşbuldum Sırrı abi :) İlgin için teşekkürler :saygilar: