Video Küllerinden doğan G570

Ali Yalçın

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Heli
Herkese merhaba, bu konuda çok ağır bir kırım yapan bir goblin 570 topladım, modeli tamemen Tütkiye şartlarında ve sanayi de topladık öyleki karbon olan tüm parçlar g10 malzemeden yeniden üretildi çok tedaylı anlatım yapamayacağım kusura bakmayın zira kendimde o enerjiyi hiç görmüyorum şuan :)

Yeri gelmişken söylemesem olmaz ,bu uçuşta ilk defa graupner kumnada ile gelen dahili alıcı(falcon 12) üzerindeki fbl özelliğini aktif ettim ve sadece alıcı ile uçuş yaptım ,tüm parametreleri doğrudan hatta ve hatta uçarken ayralamak bank vs atamak efsane bir olaymış çok menun kaldım.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

UÇUŞ VİDESU:
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hoşça kalın iyi bayramlar cümleten...

Herkese merhaba, bu konuda çok ağır bir kırım yapan bir goblin 570 topladım, modeli tamemen Tütkiye şartlarında ve sanayi de topladık öyleki karbon olan tüm parçlar g10 malzemeden yeniden üretildi
Vay süper haber :thumbup: G10 da gayet güzel ve yeterli bir malzeme. Ellerinize sağlık, uçuşta gayet güzel olmuş :heartxf:

dolar 7 olunca biz :evil: söylemeyi unutmuşum pal de tamirli bir tanesi ortadan kırılmıştı epoxi ile tamir edildi devam. :halay:

• Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK
dolar 7 olunca biz :evil: söylemeyi unutmuşum pal de tamirli bir tanesi ortadan kırılmıştı epoxi ile tamir edildi devam. :halay:
Her şey tamam da o tamirli palle uçmak :eek: hele ki senin gibi ara ara modeli kendine yakınlaştıran birisi :rolleyes: bence olmamış :embarras: Aman kardeşim sen bize saha lazımsın, allah korusun :)

Hayırlı olsun Ali. :thumbup: :halay: Bu zamanda 570'i küllerinden doğurabilmek çok mühim. :heartxf:

Herkesin becerebileceği bir iş değil tebrikler. :bravo: :bravo: :bravo:
Abi normalde kimse bu modeli toplamazdı zira yamulmayan tek parçası bile yoktu, buna ayıracağım vakit ile 4 tane 700 ü sıfırdan toplarsın ama malum 1 ay evde yattık, yoksa direk elektronik alınıp model direk çöp kovasına şeklindeydi, burun üstü sert zemine çakılmış model, şimdi köle muamelesi yapıyorum kafam rahat :saygilar::D;D

Şöyle bir yüzeysel bir video çekmişim WhatsApp gurubu için neler yapıldı diye.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Hakkaten küllerinden tüp bebek yapmışsınız ??? İscilik çok başarılı olmuş, beni korkutan elektroniği. Hiç bilgim yok bu konuda, uğraşırken bu seviye bilgi sahibi olabilir miyim diye çok endişeleniyorum ?

Elinize sağlık. Uçarken görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum. ???

• Beğen
Tepkiler: Ali Yalçın
Hakkaten küllerinden tüp bebek yapmışsınız ??? İscilik çok başarılı olmuş, beni korkutan elektroniği. Hiç bilgim yok bu konuda, uğraşırken bu seviye bilgi sahibi olabilir miyim diye çok endişeleniyorum ?

Elinize sağlık. Uçarken görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum. ???

5-6 mesaj önce uçuşuda var.