kumanda yardım simdiden teşekkürler:) konuyu inşallah yanlış yere açmamışımdır

İlgi Alanı
Heli
Merhaba arkadaşlar yeni kumanda alıcam ama 2 model beğendim öncelik olarak hitech aurora 9 fakat ankarada nereden bulabilirim birde futuba t8j kumandayı beğendim önerirmisiniz simdiden teşekkürler :saygilar:

Öncelikle yeni başlayacağım ama simülatorde kendimi bayağı geliştirdim mod2l araç olara trex 450 pro dfc almayı düşünüyorum

Mesut bey Hitech aurora 9 u ankarada satan bir yer biliyormusunuz peki

Ynt: kumanda yardım simdiden teşekkürler:) konuyu inşallah yanlış yere açmamışımdır

İstanbul Pro modelden alabilirsiniz. Kredi kartına taksit imkanı var ve neredeyse yurt dışı ile aynı fiyat. Yanlız hitec 9 degil 9x alın almışken.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Rafet bey teşekkür esrim birde futuba t8j nasıl 9x almyı bende isterim ama bütçemi biaz zorlar

Ynt: kumanda yardım simdiden teşekkürler:) konuyu inşallah yanlış yere açmamışımdır

Valla ben spektrumcuyum. Ama genede size futaba önermem. Çünkü çakma alıcıları bile pahalı. Spektrum veya hitec ileriye dönük güzel bir yatırım olur. Spektrum dx8-dx9 veya hitec 9x demir başınız olur.

Samet bey sizin 2 seçiminiz arasından hıtec 9 sizin için daha kullanışlı olacağını düşünüyorum ( ayarlar bakımından futabaya göre daha basit )
Sizin listede yok fakat spectrum dx8 veya üstü kumandada düşünebilirsiniz.

Forumda Taranis marka kumandanın incelemesi var o kumandaya da bir göz atın isterseniz. Güzel kumanda diyorlar.

Dx8-taranis-hitec9x-futaba 8fg kullanmış biri olarak tercihim dx8 den yana olur. Menü anlaşılır ve kolay, alıcılar ucuz, satelite antenle birçok flybarless ünite ile kablo karmaşası olmadan kullanım, roller menü tuşuyla menüler arası kolay gezinme. Futaba ve taranis menüleri karışık baya, hitec 9x dede dokunmatik ekranı bir türlü sevemedim trotle Curve ayarlayana kadar insan canından beziyor. O karınca duası gibi noktaları bulupda işaretlemek şansa kalmış :)