Kumandası bozuk rc araba alınır mı

Paran sadece bu arabaya ve birde kumandasına yetecekse hiç alma derim. Nitro araç yeni başlayan bir kişi için baya sıkıntılı olabilir. Ve bu araçları bu forumda sürekli olarak kullanan kişi çok az. Muhakkak internette bu araçları kullananların buluştukları site gibi bir yer vardır. Orada sana daha net yardımcı olacak birileri bulman daha muhtemel diye düşünüyorum.
Yukarıda yazılanların hepsine katıldığım gibi şu alıntılı kısımda çok önemli. RC araç konusunda ilerleyen zamanlarda yaşadığın sorunlarda bu forum üzerinden destek alman biraz zor. Çünkü bizler uçan modellerle ilgileniyoruz.

• Beğen
Tepkiler: Deniz Tanrıverdi
İşin birde şu boyutu var. Seni tanımıyorum ama eğer nitro motorlardan anlamıyorsan, RC araçlardan anlamıyorsan, bu şekildeki profesyonel RC arabalardan anlamıyorsan bu ürünü sıfır alıyor olsan bile soracağın bir sürü soru olacak. Karşılaştığın problemler olacak. Şimdi bunların üzerine birde aldığın ürün fotoğraftaki gibi bir ürün olunca işin içine daha da fazla soru girecek. Ben sıfır fiyatlarını bilmiyorum ama şase için para vermem. Servolar eh işte para eder. Önemli olan motoru diye düşünüyorum.

Şimdi bu tarz bir aracı 800 liraya aldıktan sonra kumandası hariç bir 800 daha harcamak durumunda da kalabilirsin. Ona göre kenarında para olmalı. Mesela nitro ekipmanları var mı? Yakıtı var mı? Elindeki yakıt ne kadar bilmiyorum ama bitince yakıt alman gerekecek. Bunları hesaba kattın mı?

Paran sadece bu arabaya ve birde kumandasına yetecekse hiç alma derim. Nitro araç yeni başlayan bir kişi için baya sıkıntılı olabilir. Ve bu araçları bu forumda sürekli olarak kullanan kişi çok az. Muhakkak internette bu araçları kullananların buluştukları site gibi bir yer vardır. Orada sana daha net yardımcı olacak birileri bulman daha muhtemel diye düşünüyorum.
Evet haklısınız bende kararsız kaldım