LEGACY.Çok güzel bir model

Erdoğan Ekşioğlu

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Uçak
Görüntü neden bu kadar bulanık oldu anlamadım.Legacy model.Kanat açıklığı 144cm,boy 102 cm.Pilsiz ağırlık 1070gr.Xps sert köpekten imal ettim.Yarım gazla 17dk civarı uçabiliyor.

Modelin hem planı hemde yapılışı Flitetest sitesinde.Yapmayı arzu eden arkadaşlar planı oradan ister a4 kağıdına çıktı alabilir,isterse tek parça indirip ozalitçide büyütebililer.Ben evde yazıcı olduğu için a4 kağıda çıkardım. :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme:
Modelde uçuşta çok güzel elinize sağlık. Görüntünün durumu ise havanın kapalı olmasından kaynaklı olsa gerek, birde youtube un yüklemede görüntü kalitesini düşürmsesi de ayrı bir konu tabi.

Model üzerindeki elektronik parçalar nelerdi? Pil kaç volt kaç mAh merak etmedim değil.

Ellerinize sağlık, paylaşım için teşekkür ederiz. :RCKolik:

İleride illa ki soran olacaktır. Modelin planını paylaşabilir misiniz ?

Modelde uçuşta çok güzel elinize sağlık. Görüntünün durumu ise havanın kapalı olmasından kaynaklı olsa gerek, birde youtube un yüklemede görüntü kalitesini düşürmsesi de ayrı bir konu tabi.

Model üzerindeki elektronik parçalar nelerdi? Pil kaç volt kaç mAh merak etmedim değil.
Mustafa kardeşim güzel yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum.Pil 2700mah 3s Lipo.Motor sunnysky 1100kv 2814,esc skywalker 60amp ve 6 adet mg 90s servo var.3s 2200mah Lion pillede çok güzel performans veriyor

Son düzenleme:
Ellerinize sağlık, paylaşım için teşekkür ederiz. :RCKolik:

İleride illa ki soran olacaktır. Modelin planını paylaşabilir misiniz ?
Mehmet abi çok teşekkür ederim.Modelin hem planı hemde yapılışı Flitetest sitesinde.Yapmayı arzu eden arkadaşlar planı oradan ister a4 kağıdına çıktı alabilir,isterse tek parça indirip ozalitçide büyütebililer.Ben evde yazıcı olduğu için a4 kağıda çıkardım:)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Ali Haydar GÖK
Mehmet abi çok teşekkür ederim.Modelin hem planı hemde yapılışı Flitetest sitesinde.Yapmayı arzu eden arkadaşlar planı oradan ister a4 kağıdına çıktı alabilir,isterse tek parça indirip ozalitçide büyütebililer.Ben evde yazıcı olduğu için a4 kağıda çıkardım:)
O zaman sana zahmet ilgili sayfanın linkini burada da paylaşabilir misim ? ;)

Model çok güzel uçmuş elinize sağlık.:thumbup: Videoyu dikey değil de yatay olarak çekerseniz bilgisayar ekranında daha büyük ve kaliteli görünecektir.:saygilar:

Bir ara benim de videolarım sürekli bulanık çıkıyordu. Meğerse merceği temizlemem gerekiyormuş 😜

O elektrik tellerine ne de güzel uçak asılır... 😆
Hiç aklıma gelmemişti merceği temizlemek:).Gerçekten güzel bir hatırlatma.Bunun için teşekkür ediyorum ama bu video cep telefonumda net😉.Elektrik tellerine gelince,uçacak yermi bıraktılar,yer gök beton binalarla doldu.Bir önceki gittiğim yere bir ay sonra gidince inanın apartman dikmiş oluyorlar,ayırca biraz adrenalin iyidir:evil:

Son düzenleme: