LiPo iç direnci diye diye bi hal olmuştunuz! :)

Dün vtol üreten bir çinlinin internet sayfasında piller arası geçiş sağlayan bi elektronik cihaz görmüştüm . Ahanda hırhızzzz varrr diye düşündüm . @Sumer Yamaner abimizin ürünlerini burdan görüp çalan bir çinli mi var acaba ?

Dün vtol üreten bir çinlinin internet sayfasında piller arası geçiş sağlayan bi elektronik cihaz görmüştüm . Ahanda hırhızzzz varrr diye düşündüm . @Sumer Yamaner abimizin ürünlerini burdan görüp çalan bir çinli mi var acaba ?
Boşver. Taklit edilmek güzel bir şeydir. :)

Sümer Hocam severek izliyoruz :D

Ben uçağın için koymak için şu zımbırtıyı aldım;

bunu geliştirme şansımız var mıdır sizce?

Sümer Hocam severek izliyoruz :D

Ben uçağın için koymak için şu zımbırtıyı aldım;

bunu geliştirme şansımız var mıdır sizce?
Bunun nesini geliştirmeyi düşüneceğiz?

Uyduruk bir kutu yaptım...

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

İşler değişti. Sağolsun akıl vermeyi ve yapılanı beğenmemeyi adet haline getirmiş arkadaşlarımız var ve onların sayesinde sürekli daha iyiye ilerleyebiliyoruz! Yapılan iç direnç ölçüm sistemine binbir kusur buldular. Neymiş tek tek hücre bazında göstermiyormuş. Yahu total iç direnç artıyorsa zaten bir hücre gidik demektir. Onu bulup değiştirecek halin yok ki. Pil ya çöpe gidecek, ya dikkatli kullanılacak ya da parçalanıp daha küçük bir pil yapılacak. Ama ço bilene laf anlatmaktansa istediğini yapmak daha kolay.
2S - 6S arası pilleri balans konnektörü ile bağlayıp hem anlık hücre gerilimlerini görmek, bir butona basıp 3 saniye içinde hem total hem de hücre bazında iç dirençleri ölçmek için yeni bir devre geliştirdim... Buyurun...