MA Style Trex 600N Foto

Mesut AKIN

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
kuyruk ve canopyle model başkalaşım geçirdi resmen :D birde MA pozu eklenince :D :lollol: :lollol:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

MA Style Trex 600N Foto

Üstad bu nasıl birşey olmuş böyle. :bravo:

Hani 4 kanatlı fosforlu yeşil renkli kocaman bir uçan canlı vardır, görmüşsünüzdür sizde yeşillik yerlerde belki. Canlı diyorum çünkü böcek demeye dilim varmıyor, kuş kadar nerdeyse. :laugh:
Kuyruk boomu tıpkı onun kuyruk kısmı gibi olmuş. :thumbup:

Kırımsız, kazasız uçuşlar üstad. Aman nazar değmesin, kem gözlere şiş...

MA Style Trex 600N Foto

MA Gablin Style olmuş :thumbup:

Sarı renk özellikle havada çok rahat görüldüğü için her zaman ilk tercihimi olmuştur. Gerçekten görsel anlamda süper bir iş çıkarmışsın üstad :bravo:

Tüm bunların üstüne bir de meşhur MA pozu eklenince tam olmuş ;)

1. ve 5. fotolar sanki Orhanlı değil de çok farklı bir yerde çekilmiş gibi. Senin heliler kadar fotograf makinasında da farklı bir şeyler var galiba :D Bizimkiler böyle çekmiyor :-\

MA Style Trex 600N Foto

Türker Akgün' Alıntı:
Üstad bu nasıl birşey olmuş böyle. :bravo:

Hani 4 kanatlı fosforlu yeşil renkli kocaman bir uçan canlı vardır, görmüşsünüzdür sizde yeşillik yerlerde belki. Canlı diyorum çünkü böcek demeye dilim varmıyor, kuş kadar nerdeyse. :laugh:
Kuyruk boomu tıpkı onun kuyruk kısmı gibi olmuş. :thumbup:

Kırımsız, kazasız uçuşlar üstad. Aman nazar değmesin, kem gözlere şiş...

Türker abi canlıyı çıkartamadım ben :D Yusufçuk'u mu kastediyorsun acaba :D

abi valla bu renk tonu çok hoşuma gitti çokta yakıştı bence :D havadada okadar iyi görünüyorki kör olmak lazım görememek için :D

MA Style Trex 600N Foto

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
MA Gablin Style olmuş :thumbup:

Sarı renk özellikle havada çok rahat görüldüğü için her zaman ilk tercihimi olmuştur. Gerçekten görsel anlamda süper bir iş çıkarmışsın üstad :bravo:

Tüm bunların üstüne bir de meşhur MA pozu eklenince tam olmuş ;)

1. ve 5. fotolar sanki Orhanlı değil de çok farklı bir yerde çekilmiş gibi. Senin heliler kadar fotograf makinasında da farklı bir şeyler var galiba :D Bizimkiler böyle çekmiyor :-\
Abi MA pozu vazgeçilmez artık her modelimle 1 tane çektiriyorum mutlaka :D :lol: :lol:

fotoğraf makinası Nikon D40 abi :D ama ben amatör olarak fotoğraflada uğraştığım için çekim açısı belki öyle gösteriyordur :)

MA Style Trex 600N Foto

Mesut AKIN' Alıntı:
Türker abi canlıyı çıkartamadım ben :D Yusufçuk'u mu kastediyorsun acaba :D

Üstad Yusufçuğu bende biliyorum ama benim dediğim o değil, sanki onun Second Edition'ı falan gibi birşey. :laugh: " çuk " kısmı biraz mübalağ kalıyor. 4 tane kanadı var ve ondan çok daha büyük. Ben daha ziyade Yusuf Abi demeyi tercih ettim kendisine. Edirne taraflarına gitmiştim bizim masaya konmuştu, epey bir bakıştık. :lollol: :lol:

Tam aynısından bulamadım, benim gördüğüm yeşil renkti diye hatırlıyorum ama bunun gibi birşeydi.

[attachimg=1][attachimg=2]

Bu arada modelin rengi bencede çok güzel olmuş. Havada görünürlüğü de cabası. %p

Ekli dosyalar

• Yusuf1.jpg
    Yusuf1.jpg
    7.5 KB · Görülme: 72
  • Yusuf2.jpg
    Yusuf2.jpg
    6.5 KB · Görülme: 73
MA Style Trex 600N Foto

Mesut AKIN' Alıntı:
Abi MA pozu vazgeçilmez artık her modelimle 1 tane çektiriyorum mutlaka :D :lol: :lol:

fotoğraf makinası Nikon D40 abi :D ama ben amatör olarak fotoğraflada uğraştığım için çekim açısı belki öyle gösteriyordur :)
Kesinlikle en doğrusunu yapıyorsun üstad :thumbup: Ne de olsa model dediğin bir gün var, bir gün yok :laugh:

MA Style Trex 600N Foto

googla trex 600 yazınca RC Kolik ve benim pozum çıktı :D :lol: :lol: