Mardin-Midyat'tan herkese merhabalar...

• Konbuyu başlatan oruc47
  • Başlangıç tarihi
  • 1,842
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O

oruc47

Guest
Adı : Kadir
Soyadı : ORUÇ
Nereden : Mardin/Midyat
Mesleği : Diş protez teknikeri/ Ormar gıda şirket yöneticisi
Hangi RC Model ile ilgileniyorsunuz (Heli/Uçak/Quadro/FPV/Araba..) : Helikopter
Var ise Modelcilik Tecrübeniz: Bundan yaklaşık 3 yıl önce eğitim sebebi ile bu hobiye ara verdim, forumda beni tanıyanlar mutlaka vardır :) Uzun süreden sonra modelcilik ateşi tekrar içimde alevlendi, Cemil özmen abim sayesinde şu anda en popüler olan rckolik.com forumumuza üye olmaya karar verdim, Sizin gibi güzel bir aileye katılmaktan şeref duyuyorum.
Forumumuzu Nerden Duydunuz ? : Cemil Özmen
Kullandığım Model(ler) : Şuanda kullandığım bir model yok fakat daha önce kullandıklarım; Trex 700 E,Trex 700, Trex 600 NSP,Trex 600 E,Trex 450 ve aklıma gelmeyen daha bir sürü rc model kullandım....
Herkese Kırımsız ucuşlar,
Saygılar...

kadir tekrar hoşgeldin türkiyede ilk 700 e ile 3d yapan sensin diye biliyorum pilotajın iyidi kısa sürede hatırlıyıp devam edersin umarım :thumbup:
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Cem hoşbuldum kardeşim, uzun zaman oldu model uçurmayalı bir süre simülatör de çalışacam daha sonra küçük bir modelle devam edicem :)

Aramiza Hosgeldin Kadir %p Hobiye Geri donus yapmis olman ayri bir guzel olmus. Esas ben Mardin de tek olan Cahit Kas hocam adina cok sevindim. Insallah en kisa sure icerisinde tanisir ve birlikte guzel bulusmalar Imza atarsiniz.

3 yil icinde modelcilik camiasinda ciddi gelismeler oldu. Elektrikli modeller eskiden hele ki buyukse, pek sicak karsilanmaz iken simdi nitro modelleri gormek zorlasti. Ayni sekilde cubuklu modeller mazi oldu :D Bir suru yeni FBL unite cikti... Neyse zaten gelismeleri en kisa sure icerisinde sen de fark edersin.

Tekrar RCKOLIK ailesine Hosgeldin diyoruz :RCKolik:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Aramiza Hosgeldin Kadir %p Hobiye Geri donus yapmis olman ayri bir guzel olmus. Esas ben Mardin de tek olan Cahit Kas hocam adina cok sevindim. Insallah en kisa sure icerisinde tanisir ve birlikte guzel bulusmalar Imza atarsiniz.

3 yil icinde modelcilik camiasinda ciddi gelismeler oldu. Elektrikli modeller eskiden hele ki buyukse, pek sicak karsilanmaz iken simdi nitro modelleri gormek zorlasti. Ayni sekilde cubuklu modeller mazi oldu :D Bir suru yeni FBL unite cikti... Neyse zaten gelismeleri en kisa sure icerisinde sen de fark edersin.

Tekrar RCKOLIK ailesine Hosgeldin diyoruz :RCKolik:
Hoşbuldum :)
Evet, Bir çok şey değişmiş ve eskisi gibi yakıtlı model göremiyorum :D Gelişmelere elimden geldiğince yetişmeye çalışacam, üye olduğum dakikadan beridir konu üstüne konular açıp araştırıyorum, forumumuz gerçekten bilgi dolu bi forum herkese çok teşekkür ederim :)

Elimizden geldigince duzenli ve kolay erisebilecek sekilde paylasimda bulunmaya calisiyoruz. :RCKolik:
Her bolumde bulunan INDEKS konulari Sana yardimci olacaktir :thumbup: ozellikle Asagidaki konunun "Ust Seviye Helikopter Toplama" kismi ilgini cekecktir diye dusunuyorum.

Video gordugum kadari ile governor Aktif degildi. Artik tum ESC governor ozellikleri Cok gelismis durumda ve ciddi performans veriyorlar.

Ayni sekilde FBL bolumu de hosuna gidecektir :)

Dogal olarak yeni ve populer modeller de degisti bu sure zarfinda :)

Aramıza Hoşgeldiniz Kadir Bey.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Elimizden geldigince duzenli ve kolay erisebilecek sekilde paylasimda bulunmaya calisiyoruz. :RCKolik:
Her bolumde bulunan INDEKS konulari Sana yardimci olacaktir :thumbup: ozellikle Asagidaki konunun "Ust Seviye Helikopter Toplama" kismi ilgini cekecktir diye dusunuyorum.

Video gordugum kadari ile governor Aktif degildi. Artik tum ESC governor ozellikleri Cok gelismis durumda ve ciddi performans veriyorlar.

Ayni sekilde FBL bolumu de hosuna gidecektir :)

Dogal olarak yeni ve populer modeller de degisti bu sure zarfinda :)

Ooo Bu linkler muhteşem çok teşekkür ederim,
Cem'in paylaştığı video çok eski ve o zamanlar Esc den governor ayarı yapmasını bilmiyordum, Bu videodan sonra çok helikopter uçurdum :D
Bu videolar;
Diyarbakırda kendi çapımızda düzenlediğimiz küçük bir buluşma, Cemil abim Bingölden gelmişti o sıralar buluşma için :)

Kadir kardeşim hoşgeldin :saygilar:
Umarım en kısa sürede eskisinden de iyi olursun :)

Hoşbuldum Çok teşekkür ederim :)

Hoş geldiniz. Ben Mardin merkezdeyim. Tanışmak isterim sizinle.

Cahit Kaş' Alıntı:
Hoş geldiniz. Ben Mardin merkezdeyim. Tanışmak isterim sizinle.
Hoşbuldum :)
Bende Midyat'ta yaşıyorum, Bende sizinle tanışmak isterim, Ne model kullanıyorsunuz ?

Bende Raptor G4 var. Bir de yeni Goblin 500sport aldım. Ama uçmasına çok var gibi

Cahit Kaş' Alıntı:
Bende Raptor G4 var. Bir de yeni Goblin 500sport aldım. Ama uçmasına çok var gibi
Hayırlı olsun, Çok güzel, inşallah bende modelimi aldığımda küçük çaplı bir buluşma düzenleriz :) :saygilar:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...