Mehmet Küçüksarı , Sevgili Kardeşim , Nice Mutlu Yıllara...

Hakan Ülgenalp

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Eveeet , bu arada forumumuzun herşeyi , medar-ı iftiharımız , elektronik beyinimiz , administratörümüz , kankam , kardeşim , hemşerim , kısacası can dostum Mehmet Küçüksarı 'nın doğum günü kutlu olsun.

Kardeşim , Dostum , Hep beraber nice yeni yaşlara inşallah... :thumbup:

Ynt: Mehmet Küçüksarı , Sevgili Kardeşim , Nice Mutlu Yıllara...

Doğum gününüz kutlu olsun nice mutlu senelere...

Doğum günün kutlu olsun Mehmet. :bravo:

Valla Hakan'im duygulanmadim desen yalan olur. Oncelikle guzel sozlerin ve herseyden once dostlugun icin cok tesekur ederim kardesim. Insallah nice seneleri hep beraber saglik sihhat icinde geciririz. :)

Ynt: Ynt: Mehmet Küçüksarı , Sevgili Kardeşim , Nice Mutlu Yıllara...

kemal bulungiray' Alıntı:
Doğum gününüz kutlu olsun nice mutlu senelere...
Cok Tesekkur ederim Kemal bey :saygilar:

Nice mutlu yıllara Mehmet Bey. İnşallah hepbirlikte böyle keyifle daha nice yıllarımız olur. :bravo:

Mehmet Abi doğum gününüz kutlu olsun :thumbup: nice mutlu ve kırımsız senelere... ya bugün olduğunu hiç bilmiyorduk. keşke haberimiz olsaydı sahada ufak da olsa bir kutlama yapardık. üzüldüm şimdi :embarras:

Mrhmet hocam,arkadaşım,psikoloğum,teknololoji danışmanım... Nice sağlık huzur mutluluk dolu yıllara... :bravo: :bravo: :bravo:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle... Doğum günün kutlu olsun Mehmet kardeşim! .. :thumbup:

Mehmet bey doğum gününüz kutlu olsun , sağlık ~ mutluluk ~ esenlik dolu nice uzun yıllar dilerim.

Mehmet abi doğum günün kutlu olsun . Nice mutlu senelere :)

dogum gunun kutlu olsun mehmet abi.

Mehmet bey
Nice mutlu sağlıklı ve huzur dolu bir yaşam dilerim
Sağolun varolun.

Ynt: Ynt: Mehmet Küçüksarı , Sevgili Kardeşim , Nice Mutlu Yıllara...

Türker Akgün' Alıntı:
Nice mutlu yıllara Mehmet Bey. İnşallah hepbirlikte böyle keyifle daha nice yıllarımız olur. :bravo:
İnşallah Türker'im :thumbup: Birliğimiz, beraberliğimiz, ağzımızın tadı hiç bozulmasın inşallah %p

Çağdaş DABAN' Alıntı:
Mehmet Abi doğum gününüz kutlu olsun :thumbup: nice mutlu ve kırımsız senelere... ya bugün olduğunu hiç bilmiyorduk. keşke haberimiz olsaydı sahada ufak da olsa bir kutlama yapardık. üzüldüm şimdi :embarras:
Teşekkür ederim Çağdaş, valla düşünmen bile yeterli :)

Altan Culpan' Alıntı:
Mehmet hocam, arkadaşım, psikoloğum, teknololoji danışmanım... Nice sağlık huzur mutluluk dolu yıllara... :bravo: :bravo: :bravo:
Sahamızın neşe kaynağı, çılgın FPV pilotu :laugh: çok teşekkür ederim kardeşim ;)