Merhaba arkadaşlar.

TaMeR DeMiR

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Gunaydın arkadaşlar.

Adınız / Soyadınız
Tamer Demir
Nereden Katılıyorsunuz
Denizli
İlgilendiğiniz Model
Hepsi
Var ise Modelcilik Tecrübeniz
Maket yapımı uzerine herşey
  • Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Tamer, uğraştığın maketlerden görsellerin varsa paylaşabilir misin.Rica etsem.
Epeydir maketlerle ilgilenen arkadaşımız katılmadı aramıza, şöyle gözümüz şenlense.

• Beğen
Tepkiler: TaMeR DeMiR
Hoş geldiniz.
Maket derken, sanırım statik maketler. Rc konusuna yenimi başlyorsunuz?

• Beğen
Tepkiler: TaMeR DeMiR
Tamer, uğraştığın maketlerden görsellerin varsa paylaşabilir misin.Rica etsem.
Epeydir maketlerle ilgilenen arkadaşımız katılmadı aramıza, şöyle gözümüz şenlense.
uzgunum hakan malesef yok.İsim dolayisıyla vakit ayıramiyorum çok sevdiğim bir hobimdir ayrıca kara kalem çalışması da diger bir hobimdir yada el becerisi diyelim ama bi tane kara kalem çalışmam var onu paylaşabilirim.

Kara kalem çalışması; sen yetenekli birisin Tamer, biz hobi yapıyoruz sen sanat.
Paylaşırsan seviniriz , zira her alanda olduğu gibi sanata da aç kaldık.Seve seve ilgileniriz çalışmalarınla.Hobi yapmaya zaman bırakmayan işin nedir bilmiyorum ama o konuda da yanlız değilsin üzülme.
Ben gece 12 lere kadar çalışıp , bir yandan da hobimi icra etmeye çalışıyorum.Zor oluyor elbette ama bu işler sevmekle alakalı olunca, katlanılıyor da.
Eğer gerçekten sever ve istersen sana da yardımcı oluruz , güzel bir hobin olur , bizler de senin kara kalem çalışmalarından nasipleniriz .Nasıl teklif ama ;)

Kara kalem çalışması; sen yetenekli birisin Tamer, biz hobi yapıyoruz sen sanat.
Paylaşırsan seviniriz , zira her alanda olduğu gibi sanata da aç kaldık.Seve seve ilgileniriz çalışmalarınla.Hobi yapmaya zaman bırakmayan işin nedir bilmiyorum ama o konuda da yanlız değilsin üzülme.
Ben gece 12 lere kadar çalışıp , bir yandan da hobimi icra etmeye çalışıyorum.Zor oluyor elbette ama bu işler sevmekle alakalı olunca, katlanılıyor da.
Eğer gerçekten sever ve istersen sana da yardımcı oluruz , güzel bir hobin olur , bizler de senin kara kalem çalışmalarından nasipleniriz .Nasıl teklif ama ;)
Teklif guzel hakan.Gercekten severek zaman gecireceğim bir hobi.Şoyle sırf onun icin ayrilmış bir mekan takım edevat valla zaman nasıl gecer anlamazsın bile
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol