Merhaba Arkadaşlar

• Konbuyu başlatan osscan88
  • Başlangıç tarihi
  • 1,253
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O

osscan88

Guest
Adı : Özcan
Soyadı : :RCKolik:
Nereden : İzmir-Çiğli
Hangi RC Model ile ilgileniyorsunuz (Heli/Uçak/Quadro/FPV/Araba..) : Uçak-Araba-Quadcopter
Var ise Modelcilik Tecrübeniz: Araba-Quadcopter
Forumumuzu Nerden Duydunuz ? : Google sağolsun :)
Kullandığım Model(ler) :himoto 1/10 buggy, aşırı kalitesiz bir quadcopter, arttech cessna 182(henüz kutusunu açamadım)

HERKESİN YENİ YILINI KUTLUYORUM... :halay:

Merhaba Arkadaşlar

Hoşgeldiniz,

Ben adımı sanımı, nerede yaşadığımı, ne işle uğraştığımı, hatta gerektiğinde telefonumu paylaşıyorum. Daha başıma bi iş gelmedi...

Forumun samimiyetine belli ki uzaksınız ve burasını sıradan internet forumu zannettiniz. Olabilir... Zamanla tanışırız.

Neyse ben sıfırı aldım, oturayım.

Merhaba Arkadaşlar

Rasim Bey, size özelden bir mesaj attım umarım yeterli olmuştur. Samimiyetle yada samimiyetsizlikle bir alakası yok. Polemik yaratmak için hazırda mı bekliyorsunuz? Forum kuralları gereği merhaba dedim kendimi tanıttım.

Merhaba Arkadaşlar

Özelden ben de yazdım daha düzgün usulün ne olabileceğini.. Kendimce...

Evet beni bu forumda herkes tanır, kimse de sevmez. Pusuda beklerim, polemik potansiyeli olan birşey gördüm mü hemen koşarım :)

Merhaba Arkadaşlar

Hoşgeldin Özcan,

Yalnız " Otur_Sıfır " bence de kullanıcı adı olarak uygun değil.

Zaten ismini paylaşmışsın, kullanıcı adın olarakta yazabilirsin diye düşünüyorum. Böylece üyelerimiz sana hitap ederken zorlanmamış olurlar.

Polemik olacak bir yer göremiyorum ortada.

Keyifli forumlar. :saygilar:

Merhaba Arkadaşlar

"Otur_SıFır" ... bu nickde nasıl bi sıkıntı gördüğünüzü anlayabilmiş değilim. küfür yok hakaret yok .. Neyse değiştirdim nickimi.. Adıma da laf söylemezsiniz herhalde :rolleyes:
İyi forumlar... :saygilar:

Merhaba Arkadaşlar

Özcan kardeş, Hoş Geldiniz Foruma. :RCKolik:

Merhaba Arkadaşlar

Özcan' Alıntı:
"Otur_SıFır" ... bu nickde nasıl bi sıkıntı gördüğünüzü anlayabilmiş değilim. küfür yok hakaret yok .. Neyse değiştirdim nickimi.. Adıma da laf söylemezsiniz herhalde :rolleyes:
İyi forumlar... :saygilar:
Senin tanışma konunu görmeyen bir forum sakini misal senin bir soruna cevap vermek istese nasıl hitap edecek sana Özcan ? " Otur_Sıfır " Bey mi diyecek misal olarak ?

Daha fazla uzatmaya gerek yok bence, nasıl istersen öyle yap Özcan...

Merhaba Arkadaşlar

Forum kurallarına yazın ozaman herkes gerçek ismiyle nick oluştursun diye... Foruma üye yüzlerce üyeyi de teker teker uyardınız mı acaba nickleri konusunda.. Üyeler listesine bi göz atın bence. Merhaba dediğime pişman ettiniz.

Merhaba Arkadaşlar

Özcan' Alıntı:
Forum kurallarına yazın ozaman herkes gerçek ismiyle nick oluştursun diye... Foruma üye yüzlerce üyeyi de teker teker uyardınız mı acaba nickleri konusunda.. Üyeler listesine bi göz atın bence. Merhaba dediğime pişman ettiniz.
Emrin olur Özcan Bey....Nasıl bir öz güven bu anlayamadım... Aslında yazacak çok şey var ama neyse....

Bu durumda pişmanlığını hemen telafi etmende yardımcı olalım Özcan. Hosgeldin ve güle güle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...