Merhaba - Baran

seaugeo

Yeni Uye
arkadaslar rchobi hakkinda hicbirsey bilmeden gittim ucak aldim. simdi ucak bana ben ona bakiyorum. bir iki forum gezdim arastirmaya calistim fakat pek birsey anlayamadim. simdi burayi buldum. ve indexi gordum daha icerigi incelememis olmama ragmen bu kadar duzenli ve index olan karsilastigim ilk forum. emegi gecenlere cok tesekkurler. umarim anlarim su ucak olayini ve ucagimi ucurabilirim.

Merhaba - Baran

Oncelikle forumumuz hakkinda guzel geri bildirimleriniz icin Tesekkur ederiz %p

Bu hobiye sizin gibi baslayan cok arkadas var aramizda. Belki baslangic biraz kotu olmus ama arastirma asamasina gectiginize gore artik bu isi basarmamaniz icin bir neden yok %p Sadece biraz sabir ve arastirip okumak gerekiyor.

Ilk model olarak ne aldiniz acaba ? Su anda yasadiginiz temel sorunlari ilgili yere konu acarak sorarsaniz, Ucakci arkadaslamiz size seve seve yardimci olmaya calisacaklardir.

Bu arada en kisa sure icerisinde mutlaka bir simulator edinip calismalara baslmanizi tavsiye ederim ;)

Merhaba - Baran

Hoşgeldiniz Baran Bey,
Umarız forum içeriğimiz size yardımcı olabilir. Eksik kalan yerleri de elimizden geldiğince tamamlamaya çalışırız.
Yeni hobiniz hayırlı uğurlu olsun.
Keyifli forumlar. :saygilar: