Merhaba- En Kucuk Uyenizden Selamlar

tarik

Yeni Uye
Merhabalar,

Ben Amerika Alabama'dan Tarik. Henüz 2 yaşındayım. Mehmet abi amcam olur. Tavsiyesi üzerine foruma üye oldum ve bugun ilk buluşmanıza geldim.

Hüseyin abi, Türker abi, Yavuz abi ve Mehmet Aydın abi ile tanıştım ve onları çok sevdim. Yarın ki buluşmaya da geleceğim. Diğer abilerle tanışmak için :D

Şu an çok küçük olduğum için babam sadece V911 uçurmama izin veriyor. Ben uçan şeyleri özellikle heliyi çok seviyorum. Büyüyünce Türker abininki kadar büyük bir heli alacağım inşallah.

Bu V911 ile ucusum :laugh:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bunlarda buluşmadan :thumbup:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hosgeldin sefalar getirdin benim sevgili biricik yegenim :D

Modellere olan bu sevgin şayet büyüyünce de devam ederse, baban sponsor olmazsa sana söz ben sponsor olacağım sana %p

Valla isim bile tamam Tarık - Tareq. :thumbup:
Uçuş videosu bir harika özellikle, o hevesle koşup almalarına bayıldım. :) Düşüş sonrası kontrollerde cabası. ;)

Allah nazardan saklasın, çok tatlı gerçekten.

Mehmet Amca'sı sponsoru olduktan sonra Tarığın kimbilir ne videolarını izleriz daha. :laugh:

Türker amcan başta bütün Rckolik ailesi arkanda Tarığım, uçuşlara devam. :coolxf:

uhahahahhaha yahu gülmekten öldüm :lollol: o nasıl bir uçuş, neyse şaka biyana Tarıkcım ben inanıyorumki amcandan daha bir pilot olacaksın ;D aramıza hoş geldin. ;)

Hoşgeldin tarık. :saygilar: Allah nazarlardan saklasın v911 i öpmesi tam bir modelci ya :) bu gidişle tareq i gecer ya.hatta tareq kim bea tarık var artık :D

Hay Maşallah, yaşı uzun olsun, Allah nazarlardan Saklasın...

kokuşa bak yarabbim :D Allah nazarlardan saklasın abicim :) bahtı açık olsun Rabbim uzun ömürler versin :)

benim yakışıklıya arkadaş olacak yaşta.Allah nazardan saklasın.

Tam bir modelci adayı, Allah bağışlasın. Tabii Mehmet amcasının tavsiyesi ile V911 ile başlamış :bravo: