MERHABA HERKESE

tayip demir

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Multikopter
iyi günler öncelikle ben siirtten katılıyorum aranıza v911 modelim var kuyruk motoru arzalandığı için kullanamıyorum banggoodtan v262 aldım elimde takip numarası var hangi siteden takip edeceğimi bilemiyorum bilen varsa söyleyebilirmi

MERHABA HERKESE

Merhaba arkadaşım hoşgeldin Ne kadar oldu kargoyu yollayalı 2-3 günü geçtimi

MERHABA HERKESE

evet 15inde verdiler takip kodunu

MERHABA HERKESE

Arama bölümünden Ptt Kargo yazarak konu ile ilgili açıklama bölümlerine ulaşa bilirsin

daha önceki kargo durumları hakında bilgiler verilmiş

MERHABA HERKESE

baktımda benim sorum bu hangi kargoyla gönderliyor türkeyede dağıtımı ptt ile ama çinden hangi kargoyla yola çıkıyor onu bilmiyorum çünkü ptt de 1 haftadan önce görünmez

MERHABA HERKESE

tayip demir' Alıntı:
baktımda benim sorum bu hangi kargoyla gönderliyor türkeyede dağıtımı ptt ile ama çinden hangi kargoyla yola çıkıyor onu bilmiyorum çünkü ptt de 1 haftadan önce görünmez
Bu bilgiyi ancak sipariş verdiğiniz site size verebilir. Banggood sipariş sayfasına girip bir bakman lazım. Ayrıca bunun pekte gerekli olduğunu düşünmüyorum zira durum orada da farklı değil. Onda da "shipped" deniyor ve günlerce bir şey çıkmıyor.

Yine en iyisi bizim PTT sayfası. Daha fazla bilgi için aşağıdaki konuya bakabilirsin ;)

Bu arada forumumuza hosgeldin.

MERHABA HERKESE

bilgilendirme için teşekkür ederim gerçektende aradığım şeyler vardı bu konuda tekrar teşekkürler

MERHABA HERKESE

tayip demir' Alıntı:
bilgilendirme için teşekkür ederim gerçektende aradığım şeyler vardı bu konuda tekrar teşekkürler
Rica ederiz, faydalı oldu ise ne mutlu bize ;)

MERHABA HERKESE

gerçektende aradığım şeyi gösterdiniz bana son olarak bir soru mvar ben modelcilik hobisini bırakmak istemiyorum ilerleticem elimden geldiğince fakat bilgim yok hiç profesiyonel modellerle ilgili bu yüzden bir model toplayamıyorum sitede bana yardımcı olacak yeni başlayanlar için bir konu varmı şuan yaptığım işler yüzünden arama yapamıyorum

MERHABA HERKESE

tayip demir' Alıntı:
gerçektende aradığım şeyi gösterdiniz bana son olarak bir soru mvar ben modelcilik hobisini bırakmak istemiyorum ilerleticem elimden geldiğince fakat bilgim yok hiç profesiyonel modellerle ilgili bu yüzden bir model toplayamıyorum sitede bana yardımcı olacak yeni başlayanlar için bir konu varmı şuan yaptığım işler yüzünden arama yapamıyorum
Arama yapmadan bölümlerde bulunan ilk INDEKS konularına bakman yeterli olacaktır, çoğu zaman :)

MERHABA HERKESE

teşekkür ederim bunlar işime yarıcak :thumbup: