Merhaba istanbulda profesyonel RC Excavatorler üretiyoruz

Barkın Uygun

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hiçbiri
Istanbul Şişlide bulunna depomuzda hobi olarak RC Excavator Uretiyoruz sizde bu yolda bize destek vermek isterseniz. Videolarımızı izleyip takipte kalabilirsiniz. Tamamen yerli üretimdir. Detaylı videolar ilerleyen zamanlarda gelecek.

Adınız / Soyadınız
Barkın Uygun
Nereden Katılıyorsunuz
Istanbul
İlgilendiğiniz Model
Hiçbiri
Var ise Modelcilik Tecrübeniz
RC Excavator ve İş Makineleri
Gerçekten güzel bir ürün çıkmış ortaya. Tebrikler. :bravo: :bravo: :bravo:

Yerli üretim olması dahada güzel. %p Emeği geçen herkesin ellerine sağlık.

Ürünlerle alakalı sipariş alıyor musunuz, satış var mı merak ettim açıkçası ?

Elinize sağlık, harika görünüyorlar, :bravo::bravo::bravo:
İçimi parçalayan şey ise izlenme sayısı , bu ülkede neden güzel işler kabul görmez anlamıyorum.Yellenmeni çakmakla yakma videosu koysan herhalde bir on bin rahat izlenmesi olur , yazık memleketime yavvv?
Can'ı gönülden tebrik ederim :bravo:??:saygilar:

Yellenmeni çakmakla yakma videosu koysan herhalde bir on bin rahat izlenmesi olur , yazık memleketime
Hakan bey, çok haklısınız TV izlemez oldum. Hangi kanalı açsanız Esra, Müge, Seda vs. saçma sapan programlar. Toplumu MAL'laştırmaktan başka birşey yapılmıyor.

Gayet başarılı bir çalışma olmuş. :thumbup: Detayları merakla bekliyorum. :saygilar:

Gerçekten güzel bir ürün çıkmış ortaya. Tebrikler. :bravo: :bravo: :bravo:

Yerli üretim olması dahada güzel. %p Emeği geçen herkesin ellerine sağlık.

Ürünlerle alakalı sipariş alıyor musunuz, satış var mı merak ettim açıkçası ?
Yorumunuz için çok teşekkürler. Şirketleşme ve uluslararası pazara açılmak için girişimlerimiz sürüyor. Tabii ki yurt dışındaki bağlatılarımız ve sektörde ki tecrübelerimize güvenerek sipariş verenler oluyor. Web sitemiz aralık ayında açılınca ürün ve satış bilgileri olacaktır. Sadece Excavator değil umuyoruz ki devlet desteği ile daha güzel projelere dahil olacağız. Tekrar herkese güzel yorumları için teşekkürler.