Merhaba:Mustafa ÖZDEMİR

intibah400

Yeni Uye
Adı : Mustafa
Soyadı : ÖZDEMİR
Nereden : Sivas
Mesleği : Öğretmen
Hangi RC Model ile ilgileniyorsunuz (Heli / Uçak / Araba..) : Heli
Var ise Modelcilik Tecrübeniz:
Forumumuzu Nerden Duydunuz ? : İnternet ortamı
Kullandığım Model(ler) :V911
Slm bende foruma yeni katıldım.Önceden beri helilere bir merakım vardı.Sitede araştırmalarımdan sonra ilk olarak v911 almaya karar verdim.Bir kaç hafata uçurduktan sonra flybar kırıldı.Banngood sitesinden yedek parça sipariş verdim bekliyorum. Herkese iyi eğlenceler :)

Mustafa Bey, öncelikle aramıza hosgeldiniz :thumbup:

Son zamanlarda sizin gibi şu benzer yorumları çok görüyor ve şaşırıyorum :rolleyes: "Sitede araştırmalarımdan sonra ilk olarak v911 almaya karar verdim."

Acaba diyorum forumlar mı karışıyor :eek: Bunu gerçekten soruyorum. Zira koca forumda V911 geçen çok sayılı yer ve konu vardır. Model almadan soru soran tüm yeni üyelere ısrarla 6 kanal heli (V922, V977 micro ya da 450, 500 sınıfı.. ) + Simulator tavsiye ediyoruz.

Zira 4 kanal modelcilik anlamında ne yazık ki sadece 1 günlük bir katkı sağlıyor. Tamam 6 kanal heli ekonomik olarak çoğu arkadaşa özellikle baştan pahalı gelebiliyor. Bu durumda da :

- Öncelikle simulator çalışın
- Sonra en azından $100 micro 6 kanal bir heli alın diyoruz.

Ne zamandır aklımda olan konu size denk geldi kusura bakmayın lütfen ;)

Burada eğer hangi konuları inceledikten sonra 4 kanal olan V911 almaya karar verdiğinizi bizlerle paylaşırsanız, o konuları yeniden DÜZENLEMEMIZ gerekiyor diye düşünüyorum.

Vereceğiniz geri bildirim için tekrar teşekkür eder, forumumuza yeniden hosgeldiniz derim :saygilar:

Merhabalar Mustafa bey aramıza hoşgeldiniz. :RCKolik:

Hoşgeldiniz Mustafa Bey,

Keyifli Forumlar. :saygilar:

Öncelikle bu sıcak karşılamadan dolayı teşekkür ederim.Mehmet Bey V911 tercih konusunda; sitede o kadar v911'den konu açılmış ki yeni katılanların ben gibi ister istemez bilinç altına v911 yerleşiyor.Sitede anlatılan fiyat/performans oranı, kırıma az uğraması, stabil uçuşu, 4 kanal olması sebebiyle başlangıç için ideal olması gibi daha bir çok nedeni var.Belki unutmuş olabilirsiniz ama aşağıdaki linkte sizde en iyi tercih olarak tavsiye ediyorsunuz.Bu bağlantıdan gözden geçirmeye başlayabilirsiniz :) Saygılarımla her keze iyi eğlenceler.

Yine bu linkte ŞİDDETLE alınması tavsiye ediliyor.

mustafa özdemir' Alıntı:
Öncelikle bu sıcak karşılamadan dolayı teşekkür ederim.Mehmet Bey V911 tercih konusunda; sitede o kadar v911'den konu açılmış ki yeni katılanların ben gibi ister istemez bilinç altına v911 yerleşiyor.Sitede anlatılan fiyat/performans oranı, kırıma az uğraması, stabil uçuşu, 4 kanal olması sebebiyle başlangıç için ideal olması gibi daha bir çok nedeni var.Belki unutmuş olabilirsiniz ama aşağıdaki linkte sizde en iyi tercih olarak tavsiye ediyorsunuz.Bu bağlantıdan gözden geçirmeye başlayabilirsiniz :) Saygılarımla her keze iyi eğlenceler.

Yine bu linkte ŞİDDETLE alınması tavsiye ediliyor.
Bilgilendirme için teşekkürler Mustafa Bey. Temel konulara gerekli uyarıcı metinler ilave edilmiştir ;)