Merhaba RC Kolik Ailesi

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

Nurullah Eren

Yeni Uye
İlgi Alanı
Multikopter
Merhaba RC Kolik Ailesi, uzun süredir Elektronik ve Robotik alanlarıyla ilgilenirken arkadaşımın tavsiyesiyle katıldığım FPV Drone yarışından sonra Drone/Multikopter alanına ilgi duymaya başladım. Son 2 aydır Sosyal Medya üzerinden konuyla alakalı birçok araştırma yapmama karşın kimseyle iletişime geçememiştim ancak arkadaşım @Yiğit ÇALBUR sayesinde sizleri keşfettim. Hem arkadaşıma sizlerle beni tanıştırdığı için hem de sizlere de emek harcayıp böyle muazzam bir platform oluşturduğunuz için teşekkür ederim. Herkese iyi günler dilerim.:saygilar:

Adınız / Soyadınız
Nurullah Eren
Nereden Katılıyorsunuz
İstanbul
İlgilendiniz Model
Multikopter
Var ise Modelcilik Tecrübeniz
2 ay

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Aramıza hoşgeldiniz. Keyifli ve güzel bir forum dileriz :RCKolik:

Acele etmeden forumdaki önceki paylaşımları sabırla okursanız, kısa sürede bir çok bilgi edinebilirsiniz :saygilar:

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Sarıkaya

Nurullah Eren

Yeni Uye
İlgi Alanı
Multikopter
@Taha Koçak hoşbuldum, teşekkür ederim

@Mehmet Kucuksari hoşbuldum, kişiliğim ve mesleğim nedeniyle araştırmayı ve okumayı çok severim ki bu forumdaki bilgilerin çeşitliliği ve anlatım biçimleri beni daha çok okumaya ve araştırmaya teşvik ediyor. Paylaşımlarınız için tekrar teşekkür ederim. 🇹🇷