Merhaba RCKolik

momentmc

Yeni Uye
Selamlar,

Kısaca şablona göre kendimi tanıtmak isterim.. Sitedeki neredeyse tüm konulara ait indexleri ve kuralları okumaya çalıştım. :rolleyes: Gerçekten çok değerli bilgiler var. :RCKolik:

Adı: Gökhan
Soyadı: Güloğlu
Nereden: İstanbul
Mesleği: Bilgisayar Programcısı
Hangi RC Model ile ilgileniyorsunuz (Heli / Uçak / Araba..): Syma X5C Quadcopter / Phantom FC40
Var ise Modelcilik Tecrübeniz: Bir zamanlar RC arabalar ancak şuan ağırlık RC Quadcopterler
Forumumuzu Nerden Duydunuz ?: Arkadaş tavsiyesi
Kullandığım Model(ler): Syma X5C Quadcopter / Phantom 1

Umarım güzel dostluklar, hafta sonu etkinlik buluşmaları ve Quadlarımızla ilgili minik geliştirme ve modifikasyonlar gerçekleştiririz.

Forumu kuran, bu hale getiren ve emeği geçen tüm ekibe de ayrıca teşekkürlerimi iletmek isterim. :agreed:

Gökhan,

Merhaba RCKolik

Hoşgeldiniz Gökhan Bey,

Forumumuzla ilgili yaptığınız güzel geribildirimler için teşekkürler. Üyelerimiz sayesinde her geçen gün zenginleşmeye devam ediyor. :RCKolik:

Keyifli forumlar. :saygilar:

Merhaba RCKolik

hoş geldiniz gökhan bey

phantom 1.1 sahibiyim

fc40 ile ilgili bilgi ve tecrübelerinizi paylaşmanız dileğiyle

Merhaba RCKolik

Esas forum hakkındaki güzel düşünceleriniz için biz teşekkür ederiz Gökhan Bey :thumbup: Aramıza ve forumuza hoşgeldiniz :RCKolik:

Quadro hakkındaki tecrübelerinizden istifade etmek isteriz :saygilar:

Merhaba RCKolik

Tekrardan herkese merhaba,

Sıcak karşılamanız için de teşekkür etmek istedim. Bildiklerimi maksimum paylaşacağım. Şu aşamada kendi Quadımı toplamak istiyorum. Zaten Aykut hocamızın anlattığı konuyu da derinlemesine inceledim.

Bununla ilgili de takıldığım noktalar var. Kendisi de çok nazik bir şekilde cevapladı sağolsun. Bununla ilgili son kontrolleri yaptıktan sonra hangi frame, hangi set, kontrolcü, motorlar, esc ve batarya ile kumanda seçimine kadar detaylı bilgileri aktarmayı hedefliyorum.

Aerial photo müthiş bir hobi, RC zaten bulaştığınız zaman asla kopamayacağınız bir tutku :laugh: ama bunu Aerial photo/video ile birleştirdiğinizde gerçekten harmanlanıyor.

Ciddi görüntüler elde etmeyi, düzenleyip paylaşmayı düşünüyorum. Ama F450 kitimi en kısa süre de toplarsam bu dediklerimi gerçekleştirebileceğim.

Aksi taktirde zaten ülkemizde kısa olan güzel havayı kaçırmak istemem..

FC40 hakkında da bildiklerimi ilgili bölümde en kısa süre de paylaşacağım.

Saygılar,

Merhaba RCKolik

Eminim ki RC modeller ile uğraşıpda "Aerial photo" aklında olmayan bir tek modelci yoktur Gökhan Bey. Biz şimdilik sizlerin paylaşımları ile yetiniyoruz :D

Şimdiden açacağınız konular ve yapacağınız paylaşımlar için teşekkürler :RCKolik:

Merhaba RCKolik

Hoş geldiniz Gökhan Bey :)p Keyifli formlar %p

YNT:) Merhaba RCKolik

Adana'dan slm. Gökhan bey, :)

Hoşgeldiniz, tanıştığımıza sevindim. :saygilar: Sizden bilgisayar programları hakkında ilerleyen zamanlarda yardım isteyebilirim %p

Keyifli forumlar dilerim. :thumbup: