merhaba tanışma ve öğretmen arama

yamtar23

Yeni Uye
merhaba
ad soyad: savaş özdil
meslek: elektrik-elektronik öğretmeni
Hangi RC Model ile ilgileniyorsunuz (Heli/Uçak/Quadro/FPV/Araba..) : Quadcopter
Forumumuzu Nerden Duydunuz ? : Google da araştırırken

görev yaptığım okulda öğrencilerimi quadrocopter konusunda yetiştirmek onların bu alandaki ilgilerini geliştirmek ve bi kulüp kurmak niyetindeyim. ama oldukça acemiyim. bu yuzden ilk önce kendim eğitim almak istiyorum ve mümkünse burda öğretici arkadaşlardan düzenli ders almak istiyorum

Aramıza hoş geldiniz.Öncelikle tebrik ederim ülkemizin eğitim sistemini düşünerek bir genelleme yaparsak,aldığınız bu güzel sorumluluk takdire şayan.Ben de yeni başladım hocam kemdisistemimi halledebilirsem yardımcı olurum :RCKolik:

Hoşgeldiniz. Forumda oldukça geniş bir bilgi birikimimiz var. Zaman ayırır ve sabırla konuları incelerseniz, rahatlıkla uzman seviyesine gelebilirsiniz. Keyifli forumlar :)

Aramiza Hosgeldin hocam :RCKolik:

Teşekkürler arkadaşlar bu forum adeta bir okyanus umarım boğulmam :)

Hoşgeldiniz Savaş Bey,

İnanın onlarca farklı branşta, ancak onlarca farklı eğitmenden alabileceğiniz kadar bilgi bu forumda mevcut. Bence forumu okumak ve araştırmak dışında başka birşeye ihtiyacınız yok. ;)

Keyifli forumlar. :saygilar:

Hoşgeldiniz. Elazığ'dada bu işlerle uğraşanlar var demekki. Benim quad elektroniği konusunda tecrübem yok, bu yönden yardımım olmaz. Olur da uçuş yaparsanız, bende v931'imle gelebilirim :)

Tüm arkadaşlara teşekkürler tekrardan hoş bulduk