Merhaba tanışma

Süleyman58

Yeni Uye
Herkese selamlar , benim adım Süleyman
Beden eğitimi öğretmeniyim
Sivaslıyım , evli ve bir çocuk babadıyım
Benim eğer sayılırsa rc ehli tecrübem var daha doğrusu co-axial modeller uçuruyorum
Bir tanede tek planlı nine eagles uçurabiliyorum ve artık 6 kanalı ile devam etmek istiyorum
Sitenizi internetten tesadüfi buldum şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

Merhaba tanışma

Hoşgeldiniz Süleyman Bey,

Forumumuzdan 6 kanallı helikopterlerle ilgili birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Keyifli forular. :saygilar:

Merhaba tanışma

Hoşgeldiniz keyifli forumlar dilerim aklınızda 6 kanallı bir model varmı :)

Merhaba tanışma

Hosgeldiniz Suleyman Bey :thumbup:

6 kanal Heli tercihinde cok yerinde bir tercih. Fakat 6 kanal icin simulator calismasi sart. Bu yuzden once sim kumandası alip, bir an once simulator calismasi yapmanizi oneririm.

Ondan sonraki asamada hangi 6 kanal model ile baslayacagiz. Bu konuda acele etmeden su ana kadar ki paylasimlari bir goz atmanizi oneririm ;)

Merhaba tanışma

Hoş geldiniz Süleyman Bey.

Forumda bende yeniyim.

Üstatların banada söylediğini şey simülatörün şart olduğu. Bence sizde bu yol üzerinden devam edin.

Aslına bakacak olursanız sim.'siz uçurabilme konusunda halen kenime aşırı derece güveniyorum fakat ISRARLAR SİMÜLATÖR diyorlarsa bir bildikleri olduğunu düşündüğümden dün programı indirdim...

Keyifli forumlar ve uçuşlar dilerim :saygilar:

Merhaba tanışma

Bu hobi ilerletilecekse Co-axial heliler-4 kanalli modeller zaman ve vakit kaybi bence. 4 kanalli bir heliden kazanacaginiz 2 haftalik oryantasyonu simulator ile kisiden kisiye degismek sartiyla 2 saatte kazanip 6 kanalli v922 gibi micro bir model ucurabilir ve hobiye daha hizli ve az masraf yaparak giris yapabilirsiniz.
Simulator her halukarda sart...
Hosgeldiniz...

Merhaba tanışma

Süleyman bey aramıza hoşgeldiniz. :RCKolik:

Mehemt gereken herşeyi yazmış keyifli forumlar dilemekten başka yol bırakmamış :thumbup:

Merhaba tanışma

Herkese teşekkürler.... Simulatörüm var onunla 6 kanallı deneyece . İlk olarak
Şuan bi nine eagles 125 pro var mikro 6 kanallı ondan başlamayı düşünüyorum
Hatta elimde esky belt cp v2 var ama o beni korkutuyor