merhaba

emresvr

Yeni Uye
Herkese selamlar, saygılar. Ben Ankara'da ikamet ediyorum, ismim Emre. Modelciliğe uzun süredir merakım var ama bir türlü kısmet olmadı inşallah artık ciddi ciddi başlamayı düşünüyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

merhaba

Hoşgeldiniz :)

Yaşınızı, mesleğinizi, hangi tür hava aracıyla ilgilendiğinizi de paylaşırsanız, hem hitap anlamında, hem de öneriler açısından daha rahat oluruz. Aşağıdaki linkte başlangıç aşamasında size yardımcı olacak konuları bulabilirsiniz. Öncelikle yeni çıkan iha yönetmeliğini ve güvenlik ile ilgili konuları mutlaka okuyunuz.

merhaba

Aramıza Hosgeldin Emre, keyifli forumlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

merhaba

Aramıza Hoşgeldiniz Emre Bey.

merhaba

Emre Kaman' Alıntı:
Hoşgeldiniz :)

Yaşınızı, mesleğinizi, hangi tür hava aracıyla ilgilendiğinizi de paylaşırsanız, hem hitap anlamında, hem de öneriler açısından daha rahat oluruz. Aşağıdaki linkte başlangıç aşamasında size yardımcı olacak konuları bulabilirsiniz. Öncelikle yeni çıkan iha yönetmeliğini ve güvenlik ile ilgili konuları mutlaka okuyunuz.

31 yaşındayım perakende bir satış mağazası işletiyorum. Uçaklarla ilgileniyorum fakat ne seçeceğime henüz karar verebilmiş değilim. İlk etapta kendim bir model yapmakta zorlanacağımı düşünüyorum (asıl isteğim bu yönde) o yüzden hazır bir model alıp biraz ısındıktan ve öğrendikten sonra kendim inşa etmek istiyorum. Fakat hazırda nasıl alacağıma karar verebilmiş değilim kumandalı bir set mi alsam yoksa kumandasını ayrı uçağı ayrımı alsam.
Ayrıca herkese teşekkür ederim.

merhaba

Emre bey ilk model için hazır bir kit almak önerilir genelde uçak için. Kumanda açısından ise, eğer hobide kalıcı olacağınızı düşünüyorsanız, kişisel tavsiyem, çok iyi araştırarak alabileceğiniz en iyi kumandayı almanızdır. Tabi bazı uçmaya hazır kitler (RTF) kendi kumandasıyla gayet uygun fiyata bulunabiliyor, o durumda tercih edilebilir, ancak genelde o kumanda sadece o kitle kullanılabilir. Her neyse, merak ettiğiniz ve hatta henüz merak etmediğiniz bir sürü şey sayfalarımızda var. Size önerdiğim index sayfasından yola çıkarak istemediğiniz kadar bilgiye ulaşabilirsiniz forumumuzda. :)