Merhaba :)

Lioner81

Yeni Uye
Herkese selamlar,

Adım Samet UZUN 18 yaşında Uçak Mühendisliği öğrencisi(Henüz hazırlıktayım) İST/B.düzü'nde ikamet eden havacılık ve motosiklet tutkunu birisiyim. :) Model helikopter hobisine 2.5-3 sene önce merak sardım ama o zamanlar malesef zaman-para yetersizliğinden dolayı ilerletemedim. Şimdi ebaydan gelmesini beklediğim v911 ile giriş yapıp ardından 6 kanallı para durumuna göre v922 ya da trex klonlarıyla devam etmek istiyorum. İlerde bol bol buluşmalarınıza gelip şu ayarı yapamadım şu hareketi nasıl yapıcaz şu niye olmuyo gibi sorularla izninizle bol bol başınızı ağırtabilirim şimdiden söyliyim. :)

Herkese iyi uçuşlar... :)

Merhaba Samet kardeşim,

Öncelikle forumumuza hosgeldin :) 4 kanal helin geldikten sonra 6 kanal heli için para biriktirirken bolca simulator çalışmanı öneririm. Bu çalışmalar ilerde çok işine yarayacak emin ol ;)
Yeni hobin şimdiden hayırlı uğurlu olsun :thumbup: Vakit buldukça da aşağıdaki konuları yavaş yavaş bir göz at lütfen %p

Hoşgeldin Samet,

Senin gibi genç arkadaşlarımızın bu hobiye merak duyması bizi mutlu eder ancak. %p Elimizden geldiği, dilimizin döndüğü kadarıyla yardımcı olmaya çalışırız. :)
Ama zaten bir iki sene sonra sen bize öğretmeye başlarsın muhtemelen, biz alaylıyız sen erbabı olacaksın. ;)

Keyifli forumlar. :saygilar:

Samet bey hoşgeldiniz.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Merhaba Samet kardeşim,

Öncelikle forumumuza hosgeldin :) 4 kanal helin geldikten sonra 6 kanal heli için para biriktirirken bolca simulator çalışmanı öneririm. Bu çalışmalar ilerde çok işine yarayacak emin ol ;)
Yeni hobin şimdiden hayırlı uğurlu olsun :thumbup: Vakit buldukça da aşağıdaki konuları yavaş yavaş bir göz at lütfen %p

Hoşbulduk abi :) Yaklaşık %90 kadarını çoktan okudum ve izledim bile zaten daha önceden de kardeş forumlarda takılıyodum buraya biraz geç üye oldum malesef. Gerçekten çok keyifli yazılar video lar yayımlıyosunuz bunun içinde çok teşekkür ederim size :)

Türker Akgün' Alıntı:
Hoşgeldin Samet,

Senin gibi genç arkadaşlarımızın bu hobiye merak duyması bizi mutlu eder ancak. %p Elimizden geldiği, dilimizin döndüğü kadarıyla yardımcı olmaya çalışırız. :)
Ama zaten bir iki sene sonra sen bize öğretmeye başlarsın muhtemelen, biz alaylıyız sen erbabı olacaksın. ;)

Keyifli forumlar. :saygilar:

Hoşbulduk teşekkürler . :) Estafurullah benim daha sizden öğrenmem gereken çok şey var 1-2 seneye seviyenize erişebilirmiyim bilmiyorum açıkçası ama öğrenmek için çok hevesliyim :)

ismail şencan' Alıntı:
Samet bey hoşgeldiniz.

Teşekkür ederim hoşbulduk. :)

Hoşgeldin Kardeşim, Keyifli forumlar Kırımsız uçuşlar...