merhaba

osman

Yeni Uye
Merhaba
ben avusturyadan katiliyorum adim osman soyadim kocak 20 yasindayim okuyorum bundan bir sene once yegenime bi ucak almistim cok hosuma gitti ondan sonra biraz resimlere baktim. Okulda son sinif ogrencisi oldugum icin bir proje yapmam gerekiyordu ve benimde quadrocopterlere ilgim olduğu icin projem neden quadrocopter olmasin dedim :). Sitelere bakarken bu siteyi gördüm. iykide gormusum. Hemen üye oldum çünkü ortaminiz cok hosuma gitti ve yazilari okurken anladimki cok bilgili ve yardimsever abilerim var. Hem bu ortamda yer almak hemde quadrocopter konusunda abilerimden bilgi almak icin katildim ve bu kararda hic zorlanmadim :).
Sevgi ve saygilarimla,
osman kocak

merhaba

Osman hoşgeldin,quadcopter iyidir,ama heli candır :) iyi forumlar...

merhaba

Merhaba Osman, aramıza ve foruma hosgeldin :thumbup:

Öncelikle denenmiş konfigurasyonları tercih etmeni öneririm. Bunun için aşağıdaki konu sana yardımcı olacaktır.

Bu arada çok fazla üniversite öğrencisi proje olarak quadro seçiyor. Bunun sebebi nedir acaba ?? Merak etmiyor değilim aslında ;)

merhaba

Osman Hoşgeldin,

Umarım hem amacına yönelik güzel bir çalışma hem de uzun yıllar keyifle sürdüreceğin bir hobi sahibi olursun. ;) Buradan faydalı bilgiler edinebileceğini düşünüyorum. :RCKolik:

Keyifli forumlar. :saygilar: