Merhabalar - Ergün Gürer

Nightsinger

Çalışkan Uye
Adı : Ergün
Soyadı : Gürer
Nereden : İzmir
Mesleği : Doktor - Ürolog
Hangi RC Model ile ilgileniyorsunuz (Heli / Uçak / Araba..) : Heli
Var ise Modelcilik Tecrübeniz: Var. İlk modelimi 2007 yılında aldım. Ondan sonra inişli çıkışlı olarak devam ettim işte :) Şimdi büyük bir helikopter forumunda bölüm editörlüğü yapıyorum.
Forumumuzu Nerden Duydunuz ? : Arkadaşımdan
Kullandığım Model(ler) : 130x, 450DFCzyx, 500EFLzyx, Fusion 50

Hoşbulduk.

Merhabalar - Ergün Gürer

Merhaba Ergun,

Hosgeldin) Diger forumdan seni tanidigim kadariyla soyleyebilirim ki, bu forumda, bilgili ve cok yardimsever bir uye kazandi. Izmir`e geldigimde umarim vakitlerimiz uyar da, tanisma gorusme sansi buluruz.

Selamlar)

Merhabalar - Ergün Gürer

Hoş geldin Ergün abi :bravo:

Merhabalar - Ergün Gürer

Hoşgeldin Ergün. Aramıza katılmana sevindim. %p
Keyifli forumlar. :saygilar:

Merhabalar - Ergün Gürer

Merhaba Ergün Bey,

Forumumuza tekrar hosgeldiniz :)

Öncelikle diğer kardeş forumlarının ismini rahatlıkla bu ortamda paylaşabilirsiniz, herhangi bir sıkıntı yok ;)

Bilmeyen arkadaşlar için ben açıklık getireyim.

Özellikle 2 sene önce Mesut üstad ve diğer bir grup arkadaşımızın Heliteknik forumunda ayrılmasından sonra göreve gelen ve Heliteknik forumunu yeniden taze kan veren arkadaşların başında gelmektedir Ergün Bey.

Her ne kadar artık Heliteknik forumunda aktif olarak yazmasam da özellikle Ergün Bey'in çalışmalarını, inceleme ve yorum yazılarını beğeni ile takip ediyorum %p

İnşallah vakit buldukça bu değerli bilgilerinizi RCKolik üyeleri ile de paylaşırsınız :) Tekrar hosgeldiniz :saygilar:

Merhabalar - Ergün Gürer

Ergun Bey hoşgeldiniz , hali hazırda Heliteknik 'te yazılarınızı zaten takip ediyorum , ancak forumumuza katılmanız beni daha da mutlu etti , güzel yazılarınızı burada da görmeyi arzu ediyoruz ... :saygilar:

Merhabalar - Ergün Gürer

hoşgeldiniz Ergün bey

Merhabalar - Ergün Gürer

Ergün hoşgeldin :) umarım burdada aktif olursun seni aramızda görmek isteriz :)

Merhabalar - Ergün Gürer

Aramıza Hoşgeldiniz.Bilgi birikiminizden forum olarak yararlanmak bizleri mutlu eder.

Merhabalar - Ergün Gürer

Hoşgeldin Ergün kardeşim, bilgiye bilgi ekleyecek herkesin, başımızın üstünde yeri var!