Merhabalar - Fatih Avcı

fatih0841

Yeni Uye
MERHABALAR RCKOLİK ÜYELERİ. BEN ADANADAN FATİH. ARANIZA YENİ KATILDIM SAYILIR.. FORUMU GERÇEKTEN ÇOK KALİTELİ BULDUM. DAHADA KALİTELİ VE GÜZEL OLACAĞINDAN EMİNİM. SAYGILARIMLA...

MERHABALAR

Merhaba Fatih, aramıza ve forumumuza hosgeldin :thumbup:

Öncelikle forum hakkındaki güzel düşüncelerin için teşekkür ederiz. Sizler gibi deneyimli ve tecrübeli modelcilerin de aramıza katılımı ile inşallah içerik olarak çok daha güzel şeyler ortaya çıkacaktır diye düşünüyorum.

Çoğu arkadaşımız seni diğer forumdan zaten tanıyordur ;) Ama ben tanımayan arkadaşlar için biraz daha detay vereyim :laugh: Fatih arkadaşımız Ilker hocam ve Erhan kardeşimiz ile "Adana Team" üyelerindendir. İnşallah havaların biraz daha serinlemesi sonrasında kesintiye uğrayan "Adana buluşmaları"na ait resim ve video paylaşımları ile kendisini daha yakından tanıma imkanımız olacaktır diye düşünüyorum :)

MERHABALAR

Fatih buraya hoş geldin daha önceden diğer forum nedeniyle tanışıyoruz o nedenle böyle bir başlangıç yaptım. :-\

keyifli forumlar dilerim. :RCKolik:

Ynt: MERHABALAR

Tessekurler Mehmet Hocam ve Celalettin Hocam hosbuldum.... Sizler gibi değerli abilerimizle bu forumda da cok cok değerli bilgiler paylasacagimiza inanıyorum...

YNT:) MERHABALAR

Selam Fatih bey, :)

Aramıza ve foruma hoş geldin, Mehmet Bey'in de yazmış olduğu gibi İlker hocam ve Erhan kardeşimiz de buradalar herkesin katkılarıyla forum dahada şenleneçektir :thumbup:

Tekrar hoş geldin, ayrıca forum hakında ki fikrin için de teşekkür ederim. :saygilar:

MERHABALAR

Selamlar hoşgeldin kardeşim. Bu arada Erhan burayı okuyorsan cumartesi günkü mangal fotoğraflarını koy bari :)

MERHABALAR

Fatih Bey hoşgeldiniz,

Sizi aramızda görmek çok güzel. :thumbup: Adana ekibini severek takip edeceğimizden eminim. :halay:

Keyifli forumlar. :saygilar:

MERHABALAR

İlker Sönmez' Alıntı:
Selamlar hoşgeldin kardeşim. Bu arada Erhan burayı okuyorsan cumartesi günkü mangal fotoğraflarını koy bari :)
Valla forumumuzda artık o kadar Adanalı var ama hala "Adana Buluşma" sayfamız yok ne yazık ki :embarras: