merhabalar... murat çetin

uzman_1630

Yeni Uye
merhabalar adım murat çetin manisalıyım vanda 3. sınıf veteriner fakultesi öğrencisiyim..
yaklaşık 8 aydır rc helikopter işiyle uğraşıyorum. v911 ve v922 modelleri var elimde onları kullanıyorum şimdilik ama bu ara sizlerinde yardımıyla trex 550 toplamayı planlıyorum inşallah en yakın zamanda da yapıcam ;)
varsa bizim manisa tarafında bu işle ilgilenen tanışmak isterim :thumbup:

Murat hoşgeldin,
Umarım en kısa zamanda istediğin gibi bir model toplayabilirsin. %p Bizimde bir katkımız olduysa veya olacaksa ne mutlu bize. :)
Keyifli forumlar. :saygilar:

Merhaba Murat,

Oncelikle forumumuza hosgeldin %p Aradigin yer sey bir mouse tik uzakliginda ;)

Manisa'da kim var hatirlamiyorum ama Van'da ogrenci olan Abdullah kardesimiz su an Tarot 450 DFC toplayip ucma asamasinda. Ayni universiteden olunca bulusmaniz kolay olur :)

Ama siz zaten tanışıyormussunuz galiba :D

abdullahla aynı evde kalıyoruz mehmet abi ikimiz birlikte girdik bu yola :)
Şimdiye kadar forumlarda bilgi alışverişi işleriyle o ilgileniyodu bende bi gireyim artık dedim sizleri tanımak istedim :)

iyi ettin, yola geldin sonunda ben zaten tanıştırmış gibi oldum :)

murat çetin' Alıntı:
abdullahla aynı evde kalıyoruz mehmet abi ikimiz birlikte girdik bu yola :)
Şimdiye kadar forumlarda bilgi alışverişi işleriyle o ilgileniyodu bende bi gireyim artık dedim sizleri tanımak istedim :)
Demek oyle, bastan soyleseydin ya Murat :laugh: Bu isi iki kisi yapmak en zevklisi %p Sansli azinlik sayilirsiniz, kiymetini bilin ;)

Abdullah gecte olsa Murati aramiza kattigin icin sana da ayrica teşekkürler :)

Haklisin abi yalniz olmamak avantaj :)

HOŞGELDİN MURAT.AYNI EVDE İKİ MODELCİ SÜPER OLMUŞ.

hoşgeldiniz, Keyifli forumlar...

hoşgeldin Murat. ben de balıkesirliyim. manisaya yakınız. her sene nisan ayının ilk haftasında akhisarda yapılan model uçak yarışmalarına katılmaya çalışıyorum. (şimdilik izleyici olarak :coolxf:) umarım bir gün tanışma fırsatı da buluruz. keyifli forumlar %p

Çağdaş DABAN' Alıntı:
hoşgeldin Murat. ben de balıkesirliyim. manisaya yakınız. her sene nisan ayının ilk haftasında akhisarda yapılan model uçak yarışmalarına katılmaya çalışıyorum. (şimdilik izleyici olarak :coolxf:) umarım bir gün tanışma fırsatı da buluruz. keyifli forumlar %p
tanışmayı isterim çağdaş abi inş bi gün bi model uçak yarışmasında bilerek veya bilmeyerek denk geliriz :)