Merhabalar - Safa TEZEMİR

safa112

Yeni Uye
Merhabalar ben Safa TEZEMİR;

Kırıkkale Üniversitesinde makine mühendisliği okuyorum. Bu sebeple Kırıkkale de yaşıyorum. Memleketim Sakarya. 24 yaşındayım.
Daha çok RC uçaklar ilgimi çekiyor. Henüz simulatörde çalışma aşamasındayım ve modelim yok, kendi uçak modelimi yapmak istiyorum. Bununla ilgili paylaşımda da bulundum
teknik bölümde. Aslında ilk bunu yazmam gerekirdi ama forumlarda pek dolaştığım söylenemez tecrübesizlik işte.

Foruma Google da bi şeyler ararken denk geldim. Forumu gezerken ilgimi çekti bu hobi. Model uçak kullanmaktan çok yapım aşamaları ve hesaplamaları ilgimi çekiyor. Buradaki paylaşımlar çok işime yaradı, çok teşekkür ederim özellikle de Mehmet KÜÇÜKSARI' ya teknik paylaşımları ve yazıları için. Daha öğrenecek çok şeyim var şimdiden herkese çok teşekkür ederim.

Hoşbulduk Yavuz bey :saygilar:

Hosgeldin Safa,

Oncelikle yeni hobin hayirli olsun %p Acele etmeden, belli bir plan cercevesinde sabirla adim adim yol alirsan, eminim ki bu hobiden cok zevk alacaksin.Simulator ile baslama kararin icin seni tebrik ederim :)

Keyifli forumlar

Safa Hoşgeldin,
Gerçekten ucu bucağı olmayan bir hobi modelcilik. Merak duyduğun kısmı da tahmin ediyorum hem zordur hem de keyifli.
Çalışmalarını merakla takip ediyor olacağız. :)

Cümleten hoşbulduk :saygilar:

Bu sıcak karşılama için de çok teşekkür ederim :)

safa hoşgeldin doğru yerdesin bu hobi sabır,zaman işi.yılmadan araştırmaya ve simülatöre devam et.