merhabalar

Celalettin Yazkan

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
Arkadaşlar merhaba

Adım Celalettin Yazkan istanbulda ikamet ediyorum yaşım 47 meslek uzak yol kaptanı.

çok uzun zaman önce forumunuza üye olmuştum Hüseyin hoca'ya RIPMAX 40 NOVA diye bir uçak satmıştım onun vesilesi ile forumda uçuşlarını izliyordum bu arada merak ettiğim konularda da yazıları da okuyordum.
aslında yıllar öncesinden beri uçak sevdalısı biriyim(1983 yılında hava harp okulunu sağlık nedeniyle kazanamadım gittim bu seferde uzak yol kaptanı oldum) madem öyle uçamıyoruz bari böyle uçalım deyip RC uçak hobisine gönül verdim.Uçağı da aldım vakitsizlikten kullanamadığım için o işi Hüseyin hoca ya devrettim.

Sonra tekrar heveslendim bu seferde uçuracak yeri nerden bulacağım deyip gönlüm pist istemeyen Helikopter işine kaydı.Onda her gördüğüm modele heveslendiğim için ev dükkana döndü ama adam gibi uçurmayı öğrenemedim hover aşamasında kaldım.

emekli(halen aktif olarak İDO'nun Pendik_Yalova hızlı feribotlarında kaptanlık yapıyorum) olunca yaparım diye de en az 30 kutu statik uçak modeli aldım yapılmış olanlar dolapta duruyor yapacaklarım da kutuda.Bir ara fırsat bulunca modellerimin resimlerini upload ederim.

Herkese sevgiler saygılar kırımsız uçuşlar dilerim.

Ynt: merhabalar

Merhaba Celalettin abi,

Forumumuza hosgeldin :) Celalettin abimiz ile diger forumlardan tanisiyoruz. Her ne kadar yuzyuze tanisma imkanimiz henuz olmadiysa da tlf konusmus ve alisverisimiz olmuştur.

Kendisi burda oldugu icin söylemiyorum, cok mütevazı (ilk mesajindan da anlasilacagi uzere), yardim sever ve duzgun bir modelci abimizdir.

Belirtmeyi unutmus ama tam bir SCALE meraklisidir ve bildigim kadari ile su anda Turkiye'deki en buyuk SCALE HELI nin de sahibidir.

Abi basta SCALE olmak uzere vakit buldukca degerli bilgilerini bizlerle paylasmani bekliyor ve yeniden hosgeldin diyorum :saygilar:

Celalettin Bey aramıza hoşgeldiniz.

İstanbul - İzmit bir mesafe sayılmaz uçuşlarımıza / toplantılarımıza dahil olmanızı, sizinle tanışıp sohbet etmeyi çok isteriz.
En kısa zamanda görüşmek dileğiyle. :saygilar:

vay be Celalettin abi senin nova ile ne uçuşlar yaptım...bakıyorum da nereden nereye gelmişiz...seni yeniden görmek güzel.Boş vaktin olursa bekleriz uçuşlarımıza

Ynt: Ynt: merhabalar

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Merhaba Celalettin abi,

Forumumuza hosgeldin :) Celalettin abimiz ile diger forumlardan tanisiyoruz. Her ne kadar yuzyuze tanisma imkanimiz henuz olmadiysa da tlf konusmus ve alisverisimiz olmuştur.

Kendisi burda oldugu icin söylemiyorum, cok mütevazı (ilk mesajindan da anlasilacagi uzere), yardim sever ve duzgun bir modelci abimizdir.

Belirtmeyi unutmus ama tam bir SCALE meraklisidir ve bildigim kadari ile su anda Turkiye'deki en buyuk SCALE HELI nin de sahibidir.

Abi basta SCALE olmak uzere vakit buldukca degerli bilgilerini bizlerle paylasmani bekliyor ve yeniden hosgeldin diyorum :saygilar:

teşekkür ederim Mehmet nacizane elimizden ne gelirse paylaşmak isterim Bell 222 fuselage alırsam boyasız gelecek epey bir aşamadan geçecek burada paylaşmaktan gurur duyarım.

Türker Akgün' Alıntı:
Celalettin Bey aramıza hoşgeldiniz.

İstanbul - İzmit bir mesafe sayılmaz uçuşlarımıza / toplantılarımıza dahil olmanızı, sizinle tanışıp sohbet etmeyi çok isteriz.
En kısa zamanda görüşmek dileğiyle. :saygilar:

Türker davetine teşekkür ederim inşallah en kısa sürede fırsat bulup sizlerle tanışmayı canı gönülden isterim.

Hüseyin GENCER' Alıntı:
vay be Celalettin abi senin nova ile ne uçuşlar yaptım...bakıyorum da nereden nereye gelmişiz...seni yeniden görmek güzel.Boş vaktin olursa bekleriz uçuşlarımıza

Hüseyin hocam yeniden karşılaşmak güzel.İnşallah bir gün gelip yerinde sizi izleyeceğim.

Hoşgeldiniz Celalettin Bey, forumumuzda özellikle statik modelcilik konusunda pek uğraşan yok gibi, paylaşımlarınızla katkı sağlayacağınızı ümid ederim :) Etkinliklerimize her zaman bekleriz, selamlar.