Merhabalar

karaelci

Yeni Uye
Adı : Mustafa
Soyadı : Er
Nereden : İstanbul
Mesleği : Bankacı
Hangi RC Model ile ilgileniyorsunuz (Heli / Uçak / Araba..) : Heli
Var ise Modelcilik Tecrübeniz: İleri düzey kırım ustası :)
Forumumuzu Nerden Duydunuz ? : İnternet
Kullandığım Model(ler) : V911

Merhaba,

4 kanallı modellerin bana yetmeyeceğini düşünerek seviye atlamak istememden mütevellit araştırmalarım neticesinde sitenizi tanıdım :) . Umarım iyi vakit geçiririz.

İnternetten V922 ve thk' dan simülatör kumandası sipariş ettim. Şimdilik pratik çalışmalarıyla başlayıp yakında İstanbul' daki buluşmalarınıza katılmayı planlıyorum. En büyük hayalim SLR fotoğraf makinesiyle havadan şehir ve doğa manzarası yakalayabilmek. O yüzden basamak basamak çıkmayı tercih ediyorum. İnşallah başarılı olurum.

Herkese iyi forumlar. :thumbup:

Merhabalar

Mustafa Bey hoşgeldiniz,

Gayet mantıklı bir yol haritası çizmişsiniz diye düşünüyorum. :bravo: Sabrettikten sonra istediklerinizi yapabileceğinizden eminim. %p

Havadan çekim için quadro veya multikopterleri de alternatif olarak düşünebilirsiniz belkide.

Keyifli forumlar. :saygilar:

Merhabalar

Hosgeldiniz Mustafa Bey,

Bence de gayet mantıklı ve güzel bir plan yapmışsınız. Türker kardeşimin hazırladığı "Heli Simulasyon Dersleri" sizlere epey bir yardımcı olacaktır.

Forum içeriğini hızlı bir şekilde göz atmak için UST Menu'de bulunan "İÇERIK" menüsüne bir bakmanızı tavsiye ederim ;)

Şimdiden keyifli forumlar

Merhabalar

Türker ve Mehmet Bey,

Hoşbulduk teşekkür ederim :)

Forumunuzun altını üstüne getirdim desem yeridir. Beni geliştireceğine inandığım birçok kaynak mevcut. Zaten yol haritamı da forumunuzdaki paylaşımlardan edindiğim bilgiler doğrultusunda hazırladım. Bizim gibi amatörlere sağlamış olduğunuz içerik için başta size ve tüm kullanıcılara teşekkür ederim.

Merhabalar

Mustafa Er' Alıntı:
Türker ve Mehmet Bey,

Hoşbulduk teşekkür ederim :)

Forumunuzun altını üstüne getirdim desem yeridir. Beni geliştireceğine inandığım birçok kaynak mevcut. Zaten yol haritamı da forumunuzdaki paylaşımlardan edindiğim bilgiler doğrultusunda hazırladım. Bizim gibi amatörlere sağlamış olduğunuz içerik için başta size ve tüm kullanıcılara teşekkür ederim.
Rica ederiz, tüm üyelerimizin değerli katkıları ile az da olsa yeni başlayan sizlere yardımcı olabiliyor isek ne mutlu bize ;)

Merhabalar

Mustafa bey hoşgeldiniz
öğrenmek bildiklerinize yenisi eklemek hoş ve seviyeli vakit geçireceğiniz bir yerdesiniz...doğru yerdesiniz.
ankara dan selamlar