Merhabalar

Plboran

Yeni Uye
Adı Soyadı: Lütfü Boran :saygilar:
Nereden : Ankara
Mesleği : D.Memuru

Hangi RC Model ile ilgileniyorsunuz (Heli / Uçak / Araba..) : helikopter

Var ise Modelcilik Tecrübeniz: Yelkenli rc tekne (cif65)

Forumumuzu Nerden Duydunuz ? : youtube :RCKolik:

Ankara da ikamet etmekteyim. 3-4 yıl önce boş zamanlarımda internetten indirdiğim planlarla Jif-65 rc yelkenli tekne yapmaya çalıştım fakat iş halleri sebebi ile henüz rc sistemini kuramadım. İki servo motorlu olacak, rüzgar enerjisiyle ilerleyecek. Yelken ve dümen servo motorla yönlendirilecek. THK da satılan Art-tech e-fly EFLY-100c 6ch kanallı kumanda aleti ve 35.150MHz alıcılı 2 servo mororlu aleti aldım, o zamandan beride bir türlü elimi süremedim. Youtube da sizin görüntüleri görünce benim şu tekneyi suya indireyim artık diye düşündüm. :thumbup: Tabi Bu uzaktan kumandalardan pek anlamam ama hem elimi sürmüşken Helikopter kullanmakta fena gelmedi bana :-\ Uzaktan kumandanın nasıl çalıştığı hakkında ve helikopter çalışma sistemi hakkında bir şeyler öğrenmek istiyorum.
Siz arkadaşların kurmuş olduğu site sayesinde tabii. Çabalarınız ve öz verileriniz için şimdiden çok teşekkürler. :saygilar:

Merhabalar

Hoşgeldiniz Lütfü Bey,

Sanıyorum forumuzdaki ilk RC yelkenli tekne sahibi modelcisiniz. :thumbup:

Paylaşımlarınız olursa merakla takip ediyor olacağız. :RCKolik:

Model helikopterler konusunda forumumuzda işinize yarayacak epey bir bilgi bulabileceğinizi düşünüyorum.

Keyifli Forumlar. :saygilar:

Ynt: Merhabalar

Foruma hoşgeldiniz Lütfi bey helikopter konusunda ciddi paylaşımlar bulabilirsiniz :)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhabalar

Türker Akgün' Alıntı:
Hoşgeldiniz Lütfü Bey,

Sanıyorum forumuzdaki ilk RC yelkenli tekne sahibi modelcisiniz. :thumbup:

Paylaşımlarınız olursa merakla takip ediyor olacağız. :RCKolik:

Model helikopterler konusunda forumumuzda işinize yarayacak epey bir bilgi bulabileceğinizi düşünüyorum.

Keyifli Forumlar. :saygilar:

Teşekkürler tabiki çektiğim fotoğrafları eklemeye çalışırım :) Fakat rc konusunda çoook öğreneceklerim var. inşallah bunlarıda çözersem harika olacak

Ynt: Merhabalar

Recep Şurgun' Alıntı:
Foruma hoşgeldiniz Lütfi bey helikopter konusunda ciddi paylaşımlar bulabilirsiniz :)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok Teşekkürler :) sağolun